Liczba pytań: 764883

Liczba odpowiedzi: 7147412

Kategoria: Dowolny temat
(6 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: londynkaUK [15.11.2017]

Prawda jest prosta i każdy to wie ,że wy nam zazdrościcie tego

..zazdrościcie nam że nie jesteście angielkami jak my i nie mieszkacie i nigdy nie będziecie mieszkać w UK. Anglia to ziemia obiecana ,Londyn miasto doznań ,kultury ,sztuki ,bogactwa. Tutaj nie ma biedy ,a my niczym damy przemierzamy najbardziej prestiżowe uliczki tego wspaniałego miasta ,idąc tak widzimy szczególnie przed świętami pięknie ozdobione sklepy z drogimi artykułami bądź ubraniami ,często z psiapsiółami zachodzimy do tychże sklepów ,wydajemy dużo - szczególnie przed świętami ,bo dostajemy coś takiego jak 13 i 14 mimo ,że praca fajna i lubimy ją ,intelektualna ,ludzie szanują itd biegły angielski robi swoje i urok osobisty ,w końcu jestem damą ,taką jakich tutaj wiele. Zarabiam tyle ,że mogę sobie odłożyć i np w 3 lata dom budować , można sobie ubrania drogich marek kupować ,najlepsze kosmetyki - wyglądaj jak LONDYN ,w czerwcu kupiłam sobie z salonu mini cooper - czerwony z białymi pasami ,a co miesiąc zaopatruje się w lawine ciuchów :) Sąsiedztwo też cudne ,ludzie tutaj pełna kultura ,jak rodzina ,w dodatku każdy w dostatku żyje ,aż nadto. A Wy jak? Dalej mieszkacie w klitkach i używacie odświeżaczy powietrza? Ja np nie musze używać odświeżaczy ,bo tutaj powietrze najczystrze w europie i pełno zieleni ,pięknie kwiaty pachną i ludzie luksusowymi perfumami :)

Najlepsza odpowiedź
   
(3 - 1)
75%
a stulejke wyleczyłeś gamoniu?
gość  gość 15.11.2017 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(0 - 0)
0%
tutaj pełna kultura jest ,nikt na nikogo nie naskakuje ,w pracy tak samo pełna kultura ,podwyżki śmiało dają ,bo widzą jak pracownik jest kompetentny ,miesięcznie tyle można odłożyć co u was w rok ,a może więcej ;)
gość londynkaUK 15.11.17, 01:40 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
Zaraz sie zleci gromadka zazdrośnic ,wielkich dam DM z portalu co sie szczycą ,że puszczają gazy w windzie i walą w gacie ,a bielizne zmieniają raz na tydzień ,hańba. Potem piszą ,jakie to nie są dumne z tego ,że w windzie bąki walą i sie tego nie wstydzą ,bo taka natura .Tak nie powinno być .Gdzie rozum się podział?
gość gość 15.11.17, 01:44 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
Damy z UK łączmy sie ,ja też mieszkam w Londynie w UK ,jak dama .Fajnie widzieć że innym tak jak mi powodzi się w Londynie .Pewnie niektórzy się dziwią jak tutaj przyzwoicie sie zarabia :) Pewnie zazdroszczą mocno ,ale u nas takie zarobki to normalka :)
PS. i nikt tutaj pierdów w windzie nie puszcza ,ani w gacie nie wali ,bo kultura :)
gość gość 15.11.17, 01:46 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
Ja ci wcale nie zazdroszczę. Pochwal się że we Francji mieszkasz, np w Bordeaux to może zacznę :D
Raczej nikt nie marzy wyjeżdżać do UK na wakacje :).
Wielka Brytania to jest dobra po to aby się dorobić i wyjechać lepsze miejsce (np do Polski) czy wrócić, i widzę że ciebie to właśnie boli. Baaardzo wiele rzeczy by mi tam nie odpowiadało, nie będę wymieniał. Jakbym był brytyjczykiem to bym chętnie tu przyjeżdżal na wakacje.
gość gość 15.11.17, 02:39 cytuj link zgłoś

   
(3 - 1)
75%
a stulejke wyleczyłeś gamoniu? a stulejke wyleczyłeś gamoniu?
gość gość 15.11.17, 04:04 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
Oj, ja ty mi zazdroscisz moich wakacji, apartamentow i bogactwa angieleczko-rynsztokoweczko :)
gość gość 15.11.17, 04:56 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj