Liczba pytań: 764964

Liczba odpowiedzi: 7147754

Kategoria: Rodzeństwo
(0 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: Miziakizia [08.04.2017]

Moi rodzice nie akceptują tego, kim jestem : (

Na początek może się przywitam:
Witam was wszystkie serdecznie jestem nowa i jak mój pseudo wskazuje totalnie zielona :)

A teraz tak na serio. Mam poważny problem z moją mamą, ona kompletnie mnie nie rozumie. Robi wszystko żeby mnie odzielić od mojej miłości i z każdym dniem czuje większą odraze do niej.
Wszystko zaczęło sie nie całe dwa miesące temu gdy do mojej mamy dotarło że moja przyjaciółka z którą sie spotykam jest dla mnie kimś wiecej.
Gdy pewnego dnia przyszłam do domu z moja dziewczyną ( zapomnialam dodać ze mieszkam z mama) moja matka zrobiła wielką awanture i kazała sie jejwynosić z tego domu. To był cios poniżej pasa, nie spodziewałam sie tego poniej. Najbardziej zabolało mnie to co powiedziała matka do mojego skarba
powiedziala: ty sobie możesz być lesbijką ale moja córka nigdy nie była i nie bdzie taka jak ty
Wyobrazcie sobie co poczuła moja dziewczyna gdy uslyszała te słowa, na samą myśl aż mi sie chce wyć
Najgorsze jest jednak to że od tego czasu cos sie zmienilo w naszym zwiąsku (mowie omnie i mojej dziewczynie) juz nie jest tak samo wiem ze ją to bardzo zabolalo. Lecz gdy ja ptam czy ma do mnie żal mówi mi że nie, że to nie moja wina, że to moja matka ją zraniła.
Długo nie rozmawialam z matką lecz gdy wkońcu przeprowadziłam poważna rozmowe z nią powiedziałam jej ze jesli przez nią strace miłość mojego życia to nie wybacze jaj tego nigdy
Na co ona mi odpowiedziała że ona nigdy tego nie zaakceptuje, że ja nie moge być z kobietą bo co powiedzą ludzie i rodzina.
Ona zrobi wszysko żeby nas rozdzielić i nie rozumie ze robi mi krzywde twierdzi że todla mojego dobra

Ja już poprostu nie mam sił czuje taką złość do niej, dlaczego ona nie potrafi mnie zakceptowac tylko chce żebym żyła taka jak to ona sobie wymażyła i nie ważne czy jestem szczęliwa czy nie.
Co myślicie o tym dziewczyny???
Czy któraś z was miała może podobną sytuacje???
Co mam zrobic , proszę o pomoc

Odpowiedzi
Brak odpowiedzi. Może Ty odpowiesz?

 
Zaloguj