Liczba pytań: 766180

Liczba odpowiedzi: 7156891

Kategoria: Dowolny temat
(9 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość [11.01.2017]

Faceci są naprawdę durnymi istotami

Jeden taki zobowiązał się do pomocy żeby załatwić coś mnie i mężowi. Byłam bardzo wdzięczna, więc dziękowałam mu serdecznie, dałam domowej roboty ciasto (ale nie było zapraszania do domu, tylko dostał blachę do ręki). Jestem osobą pogodną i dużo się uśmiecham, żartuję. Potem usłyszałam od kogoś, że on uważa, że mi się podoba i że za nim latam. Co za matoł!!! Nie spodziewałam się tego. Nie można być po prostu miłym, bo samce sobie zaraz coś wyobrażają.

Najlepsza odpowiedź
   
(4 - 0)
100%
gość
jak byś była nie miła to też by sobie pomyślał, że go podrywasz, że to takie końskie zaloty xD
właśnie, że nie. Gdybym była niemiła a on by pomagał, to pewnie by stwierdził "co za gburowata baba..Niczego nie docenia a ja tu się za darmochę produkuję". Następnym razem nie będę umiała się zachować w takiej sytuacji, bo będę się bała być miłą. Nie umiem wypośrodkować swego zachowania żeby płeć przeciwna nie pomyślała, że pewnie mam na niego ochotę.
gość  gość 11.01.2017 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(0 - 2)
0%
Hahaha... Przepraszam;) Takie czasy nastaly, albo kochasz albo nienawidzisz, szybko nie znajdziesz nic pomiedzy;)))
gość gość 11.01.17, 22:08 cytuj link zgłoś

   
(3 - 1)
75%
To pewnie ze wsi. Moja kumpela zaprosila jednego do znajomych na fb to ten ja zwyzywal ze rozwala jego malzenstwo. Drugiemu kobieta obca na infolinii powiedziala pa zamiast do widzenia I tez byl przekonany, ze na niego leci.
gość gość 11.01.17, 22:11 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
jak byś była nie miła to też by sobie pomyślał, że go podrywasz, że to takie końskie zaloty xD
gość gość 11.01.17, 22:11 cytuj link zgłoś

   
(3 - 2)
60%
gość
To pewnie ze wsi. Moja kumpela zaprosila jednego do znajomych na fb to ten ja zwyzywal ze rozwala jego malzenstwo. Drugiemu kobieta obca na infolinii powiedziala pa zamiast do widzenia I tez byl przekonany, ze na niego leci.


Desperaci:-)
gość gość 11.01.17, 22:12 cytuj link zgłoś

   
(1 - 4)
20%
Mnie śmieszą samotni ojcowie, którzy są święcie przekonani, ze laski lecą na ...ich dzieci :-D Nic im nie mówi to, że nadal są samotni :-D
Znam też niegłupią skądinąd bezrobotna blondynkę, która zwykła rozmowę traktuje jako podryw :-)
gość gość 11.01.17, 22:14 cytuj link zgłoś

   
(4 - 0)
100%
gość
jak byś była nie miła to też by sobie pomyślał, że go podrywasz, że to takie końskie zaloty xD
właśnie, że nie. Gdybym była niemiła a on by pomagał, to pewnie by stwierdził "co za gburowata baba..Niczego nie docenia a ja tu się za darmochę produkuję". Następnym razem nie będę umiała się zachować w takiej sytuacji, bo będę się bała być miłą. Nie umiem wypośrodkować swego zachowania żeby płeć przeciwna nie pomyślała, że pewnie mam na niego ochotę. [autor="gość"] jak byś była nie miła to też by sobie pomyślał, że go podrywasz, że to takie końskie zaloty xD [/autor] właśnie, że nie. Gdybym była niemiła a on by pomagał, to pewnie by stwierdził "co za gburowata baba..Niczego nie docenia a ja tu się za darmochę produkuję". Następnym razem nie będę umiała się zachować w takiej sytuacji, bo będę się bała być miłą. Nie umiem wypośrodkować swego zachowania żeby płeć przeciwna nie pomyślała, że pewnie mam na niego ochotę.
gość gość 11.01.17, 22:16 cytuj link zgłoś

   
(3 - 1)
75%
Są trzy możliwości.
1. Chciał sobie ego chłop podbudować i gada głupoty.
2. Ego przebija chmury i każdy uśmiech stawia go w pozie jaką prezentuje Johnny Bravo.
3. Jest desperatem.
Blancanieves Blancanieves   11.01.17, 22:22 cytuj link zgłoś

   
(0 - 4)
0%
gość
Mnie śmieszą samotni ojcowie, którzy są święcie przekonani, ze laski lecą na ...ich dzieci :-D Nic im nie mówi to, że nadal są samotni :-D Znam też niegłupią skądinąd bezrobotna blondynkę, która zwykła rozmowę traktuje jako podryw :-)Kiedyś czytałam artykuł o samotnych ojcach. Oczywiście ojcowie zajmujący się własnymi dziećmi byli opisani niczym herosi, jakby to były kobiety to przecież nic nadzwyczajnego ale facet wychowujący sam własne dziecko to normalnie cud, fenomen i święty za życia :-D
W każdym razie facet mający wpadkowe dziecko z patologiczna babą, która zostawiła niemowlę i zniknęła, opowiadał jak to dziecko jest wabikiem na kobiety, jak to dziewczyny rozczula on z synkiem. Nic mu nie mówiło, ze jest z dzieciakiem kilka lat i nikt, nawet najgorsze desperatki nie zdecydowały się na związek z nim, nie mówiąc o założeniu rodziny, ślubie, etc...:-D
gość gość 11.01.17, 22:39 cytuj link zgłoś

   
(2 - 1)
67%
gość
gość
Mnie śmieszą samotni ojcowie, którzy są święcie przekonani, ze laski lecą na ...ich dzieci :-D Nic im nie mówi to, że nadal są samotni :-D Znam też niegłupią skądinąd bezrobotna blondynkę, która zwykła rozmowę traktuje jako podryw :-)
Kiedyś czytałam artykuł o samotnych ojcach. Oczywiście ojcowie zajmujący się własnymi dziećmi byli opisani niczym herosi, jakby to były kobiety to przecież nic nadzwyczajnego ale facet wychowujący sam własne dziecko to normalnie cud, fenomen i święty za życia :-D W każdym razie facet mający wpadkowe dziecko z patologiczna babą, która zostawiła niemowlę i zniknęła, opowiadał jak to dziecko jest wabikiem na kobiety, jak to dziewczyny rozczula on z synkiem. Nic mu nie mówiło, ze jest z dzieciakiem kilka lat i nikt, nawet najgorsze desperatki nie zdecydowały się na związek z nim, nie mówiąc o założeniu rodziny, ślubie, etc...:-D
alesobie życie ułożył :/ łapał na ciążę kobietę, teraz łapie na dziecko
gość gość 11.01.17, 23:03 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj