Liczba pytań: 764938

Liczba odpowiedzi: 7147565

Kategoria: Czas wolny
(6 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: Stive Stifler . [11.01.2017]

Zarabianie w internecie opłacalne ?

Jak to wygląda takie zarabianie w internecie ? Czy takie strony gdzie piszą ze pokaże ci jak łatwo zarobić kasę i szybko t nie jest pułapka na usera co się da nabrać ? To nie jest tak ze ktoś proponuje ze bedzie sie pracowało w domu obiecuje dużą kasę premie taka ze aż żal nie skorzystać a potem się okaże ze wrobi kogoś albo wykorzysta latwowiernosc osoby ? Myślę że takie chłopaki co tak sie chwala że mają metody ze zarobisz dużo ze pokaże ci jak to działa ,jak można zarobić łatwo szybka kasę to mogą być oszuści .Oni mogą nas potem obrać z kasy a nie ze nam pomogą obca osoba tak jakiś 22 latek zarabia kasę na necie jak ordynator szpitala ma pensję bo kilka w reklamy czy tam coś wystawia drożej niż to jest warte. No ok ale żeby to było uczciwe bo tak ktoś coś oferuje ja bym też skorzystał ale jak ktoś mnei oszuka albo tak pomoże ale muszę się z nim fifty podzielić .No bo tak zarobić na jakimś tam klikanie kase 4000 no kto by nie chciał w naszym kraju .Ale to może być pułapka ze ktoś zarobi na nas ze ktoś nas oszuka bo skąd mam pewność że ta osoba nie skorzysta z mojej latwowiernosci .


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
   
(1 - 3)
25%
zabij sie biedaku
gość gość 11.01.17, 17:13 cytuj link zgłoś

   
(1 - 2)
33%
Nie ma czegoś takiego jak zarabianie w internecie przez prawie nicnierobienie, to wszystko ściema. Najczęściej to albo naciąganie na portale z płatnymi smsami (i to nieźle płatnymi). Jeśli ktoś spamuje komentarzami typu "zarabiam x tysięcy nie wychodząc z domu, kliknij i sam spróbuj" to znaczy ze od twojego kliknięcia może mieć z tego zysk przez oszustwo.
gość gość 11.01.17, 17:13 cytuj link zgłoś

   
(1 - 2)
33%
nie ma czegos takiego jak zarabianie w necie.Mozesz wypelniac ankiety,klikac na reklamy,ale to zarobek rzedu 25 gr od reklamy,a wyplacic mozesz od 50 zl + ,nie wiem czy ktos wytrwal przy tym klikaniu i wyplacil. Z ankietami to samo, pisza ze mozesz zarobic kilkaset zl tygodniowo ALE musialabys kwalifikowac sie do kazdej ankiety,kazda wypelnic i na kazda sie zalapac. A platne za jedna to tez grosze. Mozna byc tajemniczym klientem-grosze zarobisz,a tez zalezy od firmy. Nalatac sie trzeba.Mozna testowac produkty- o ile cie wylosuja do testowania. Ogolnie,jedyny zarobek jaki mozna miec w internetach to ze sprzedazy np zdjec, tekstow, sprzedazy w sklepach internetowych, albo na seks kamerkach. Nic poza tym
gość gość 11.01.17, 17:15 cytuj link zgłoś

   
(0 - 4)
0%
psychiczna 40letnia śmierdząca babo jak chce ci sie tyle pisać?
gość gość 11.01.17, 17:17 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
gość
psychiczna 40letnia śmierdząca babo jak chce ci sie tyle pisać?


Masz paranoje jakąś nie jestem socjotechnika jeśli o ta osobę ci chodzi xd
gość gonzo 11.01.17, 17:19 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
socjo to moja mama zona xd
gość luffy 11.01.17, 17:21 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj