Liczba pytań: 764965

Liczba odpowiedzi: 7147756

Kategoria: Małe dziecko
(6 odpowiedzi)
princeska
Pytanie zadaje: princeska   [23.09.2010]

Odpowiedzcie proszę

Czy 3 tygodniowe dziecko ma już jakąś ochotę na delikatne figle, zabawy?

Najlepsza odpowiedź
   
(20 - 0)
100%
A ja najpierw pomogłem rozebrać się do naga swojej babci, poczym sam się rozebrałem do naga przed nią. Babcia chciała się obnażyć przed kimś by poczuc się szczęśliwą tak mi powiedziała. Głupio czułem się przed nią w ubraniu więc się przed nią też rozebrałem do naga. Przytuliła się do mnie i było nam tak miło ze sobą. Czuła się bardzo szczęśliwa.
gość  gość 05.12.2015 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(20 - 0)
100%
Moja mama była bardzo niezadowolna gdy widziała mnie jak chodzę nago po mieszkaniu. Powiedziała że jestem nudystą, lecz ja nie zaprzeczyłem. Powiedziałem jej że nie jestem całkiem nagi gdyż mam na sobie okulary i jestem bardzo szczęśliwy z tego tytułu że mogę się odstresować. Od tamtej pory gdy wyszedłem nago na korytarz, a mama była w kuchni poprosiła abym wszedł do kuchni nago bo musi sobie popatrzec na nagusa. Zdziwiłem się i stwierdziła że patrzenie na nagusa ze stojącym prąciem nawet ją odstresowuje . Bardzo się zaczęła ze mnie śmiać. Ja też się smiałem z samego siebie.
gość gość 05.12.15, 13:00 cytuj link zgłoś

   
(20 - 0)
100%
A ja najpierw pomogłem rozebrać się do naga swojej babci, poczym sam się rozebrałem do naga przed nią. Babcia chciała się obnażyć przed kimś by poczuc się szczęśliwą tak mi powiedziała. Głupio czułem się przed nią w ubraniu więc się przed nią też rozebrałem do naga. Przytuliła się do mnie i było nam tak miło ze sobą. Czuła się bardzo szczęśliwa. A ja najpierw pomogłem rozebrać się do naga swojej babci, poczym sam się rozebrałem do naga przed nią. Babcia chciała się obnażyć przed kimś by poczuc się szczęśliwą tak mi powiedziała. Głupio czułem się przed nią w ubraniu więc się przed nią też rozebrałem do naga. Przytuliła się do mnie i było nam tak miło ze sobą. Czuła się bardzo szczęśliwa.
gość gość 05.12.15, 12:42 cytuj link zgłoś

   
(19 - 1)
95%
gość
Jak miałem piętnaście lat spałem z mamą, któregoś wieczru przed spanem mama rozebrała się przy mnie do naga. Ja rozebrałem się do majtek, i się zapytałem się mamy czy moge ściągnąc sobie majtki. Mama zapytała sie mnie dlaczego chcę ściągnąc majtki, odpowiedziałem cały dzień mam majtki pod wycierusami. Chodzę cały czas w majtkach, chcę przekonac się jak się śpi bez majtek. Mama powiedziała dzisiaj możesz jak chcesz ściągnąc sobie majtki, i ja ściągłem majtki dałm je mamie a mama położyła obok swoich majtek. Następnie mama powiedziała do mnie czy założe rano pod sposnie majtki powiedziałem mamie że załorzę sobie majtki. Ale rano było bardzo ciepło i mama powieziała do mnie. wiesz dzisiaj jest tak ciepło, zastanawiam się czy masz załorzyc majtki.Po dłuższej chwili mama powiedziała dzisiaj nie zakłada majtek pod dzinsy.
gość gość 28.11.14, 23:11 cytuj link zgłoś

   
(20 - 2)
91%
Jak miałem piętnaście lat spałem z mamą, któregoś wieczru przed spanem mama rozebrała się przy mnie do naga. Ja rozebrałem się do majtek, i się zapytałem się mamy czy moge ściągnąc sobie majtki. Mama zapytała sie mnie dlaczego chcę ściągnąc majtki, odpowiedziałem cały dzień mam majtki pod wycierusami. Chodzę cały czas w majtkach, chcę przekonac się jak się śpi bez majtek. Mama powiedziała dzisiaj możesz jak chcesz ściągnąc sobie majtki, i ja ściągłem majtki dałm je mamie a mama położyła obok swoich majtek. Następnie mama powiedziała do mnie czy założe rano pod sposnie majtki powiedziałem mamie że załorzę sobie majtki. Ale rano było bardzo ciepło i mama powieziała do mnie. wiesz dzisiaj jest tak ciepło, zastanawiam się czy masz załorzyc majtki.Po dłuższej chwili mama powiedziała dzisiaj nie zakłada majtek pod dzinsy. Następni mama zjeła koszule nocna i załrzyła na gołe ciało.
gość gość 02.05.11, 18:23 cytuj link zgłoś

   
(20 - 1)
95%
Moje dzieci miały ochotę na pierś i spanie przytulonym do cyca w tym wieku,rozbieranie i glaskanie,czy masaż tylko ich wkurzał:)takze rzecz gustu małego człowieka,poznawaj swoje dziecko,moze twoje polubi masaż.
gość gość 23.09.10, 15:51 cytuj link zgłoś

   
(18 - 0)
100%
tak, np. na delikatny masaz
angielka6 angielka6   23.09.10, 15:47 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj