Liczba pytań: 764960

Liczba odpowiedzi: 7147741

Kategoria: Dom i rodzina
(8 odpowiedzi)
Dorian Pytanie zadaje: Dorian   [18.08.2009]
Tagi: dom | mieszkanie | życie

Co sądzicie o...

Co sądzicie o dorosłych dzieciach,które mimo tego,że mają już po 25 czy 30 lat nadal nie usamodzelniły się i są na utrzymaniu rodziców??? Chodzi mi o takich,którym tak wygodnie i nie pracują i nie kształca się dalej tylko mamusia i tatuś koło nich latają.
Czy jest to przejaw nieudacznictwa życiowego czy lenistwa???
Co sądzicie o takich ludziach???

Najlepsza odpowiedź
   
(6 - 4)
60%
kobieto dziewczynko to pytanie powinnas sobie sama zadac... JAK TAM KATY WROCŁAWSKIE czy tez moze Bensheim in Hessen ??? zmieniasz osobowosci jak schizofrenik...albo niedojrzała kobietka
gość  gość 18.08.2009 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(6 - 4)
60%
kobieto dziewczynko to pytanie powinnas sobie sama zadac... JAK TAM KATY WROCŁAWSKIE czy tez moze Bensheim in Hessen ??? zmieniasz osobowosci jak schizofrenik...albo niedojrzała kobietka kobieto dziewczynko to pytanie powinnas sobie sama zadac... JAK TAM KATY WROCŁAWSKIE czy tez moze Bensheim in Hessen ??? zmieniasz osobowosci jak schizofrenik...albo niedojrzała kobietka
gość gość 18.08.09, 05:07 cytuj link zgłoś

   
(3 - 3)
50%
a ty dorian-florian co sądzisz o takich ludziach ???????

to jest przedewszystkim wina wychowania przez rodziców i pozwalania na takie coś.... a tym 20 i 30 paro latkom tak jest wygodniej,bo nie muszą robić nic, tylko ciekawe co oni zrobią jak im rodziców braknie ???
maszyna maszyna   18.08.09, 09:09 cytuj link zgłoś

   
(4 - 3)
57%
nie było mnie tu jakis tydzień i szczerze myslałam że zniknęłaś stąd a tu taka nie miła niespodzianka....aż nie chce mi się zaglądać na dm przez takie jak ty!!
gość gość 18.08.09, 09:11 cytuj link zgłoś

   
(3 - 3)
50%
MarzenaB
nie było mnie tu jakis tydzień i szczerze myslałam że zniknęłaś stąd a tu taka nie miła niespodzianka....aż nie chce mi się zaglądać na dm przez takie jak ty!!

też tak uważam...
a co do pytania... i tacy też muszą być, by wiedzieć jakim nie powinno się być :-)
gość gość 18.08.09, 09:27 cytuj link zgłoś

   
(3 - 3)
50%
http://www.youtube.com/watch?v=TOJx2mwzm3Q
A u szalalala mam dwie lewe ręce
A u szalalala nie mam pieniędzy
A u szalalala brac się do roboty
Zamiast pracować ja wolę leniuchować

Mama i tato mówią mi
Synu masz lat 53
Najwyższy czas byś skończył szkołę
Inaczej będziesz starym matołem
Mnie taka plotka nic nie obchodzi
Niech życie w szkole marnują młodzi

A u szalalala ...

Mama i tato są zmartwieni
Że ich syn się jeszcze nie ożenił
Że się marnuje chłopak za młodu
Ja na ich teksty przymykam oczy
Wolę z kumplami na miasto skoczyć
A u szalalala ... Mama i tata głowę trują, Że już pół wieku na mnie pracują, Że lat 30 dają pieniądze By zaspokoić synalka żądze Ja cicho siedzę na nich nie krzyczę Parzcież to moi rodzice - Shaking Dudi A u szalalala mam dwie lewe ręce A u szalalala nie mam pieniędzy A u szalalala brac się do roboty Zamiast pracować ja wolę leniuchować Mama i tato mówią mi Synu masz lat 53 Najwyższy czas byś skończył szkołę Inaczej będziesz starym matołem Mnie taka plotka nic nie obchodzi Niech życie w szkole marnują młodzi A u szalalala ... Mama i tato są zmartwieni Że ich syn się jeszcze nie ożenił Że się marnuje chłopak za młodu Ja na ich teksty przymykam oczy Wolę z kumplami na miasto skoczyć A u szalalala ... Mama i tata głowę trują, Że już pół wieku na mnie pracują, Że lat 30 dają pieniądze By zaspokoić synalka żądze Ja cicho siedzę na nich nie krzyczę Parzcież to moi rodzice
gość gość 18.08.09, 10:16 cytuj link zgłoś

   
(3 - 1)
75%
dorian ja mysle ze to wina rodzicow i ich wychowania-tylko co takie duze dzieci zrobia jak rodzicow zabraknie!
gość gość 18.08.09, 11:24 cytuj link zgłoś

   
(3 - 1)
75%
Znam takiego delikwenta. Mój szwagier ma 20 lat. "Szuka" prawie rok pracy,ma tylko jednego kolegę z którym pije wieczorami,a całymi dniami siedzi w pokoju z rodzicami i oglądaseriale typu "Plebania" czy "Świat wg Kiepskich". Myje się raz w tygodniu i chodzi w tych samych rzeczach,a rodzice co na to?? To jest ich ukochany synek,gdyby zabił człowieka to winę zwaliliby na ofiarę,bo przecież ich syn jest najlepszy. Parodia życia to jest po prostu. Całe szczęście,ze my nie jesteśmy na ich utrzymaniu,bo pewnie tez byśmy z mężem stali się zdziadziałymi,wiecznymi dziećmi.
mamaOliwii mamaOliwii   18.08.09, 12:38 cytuj link zgłoś

   
(2 - 0)
100%
ty jestes takim pasozytem.pasożycie.
gość gość 18.08.09, 18:41 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj