Liczba pytań: 764945

Liczba odpowiedzi: 7147633

Kategoria: Dowolny temat
(7 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość [07.12.2012]

Jak czesto uprawiacie sex???

jak często uprawicie sex ze swoimi partnerami? bo u nie ktorych swoich koleżanek słyszalam ze tylko 2 razy w miesiacu... a inne mówia ze prawie codziennie nawet i robia swojemu loda bo to juz norma jest teraz u nich... u was jak to jest????

Najlepsza odpowiedź
   
(24 - 1)
96%
Ja mam bardzo duze libido, zawsze miałam. Uwielbiam sex, nakręca mnie do życia. Mój Partner kiedyś próbował mi dorównać, teraz uprawiamy sex średnio raz na miesiac może rzadziej, kiedy ja zaczne. Przez to czuję się nieatrakcyjna. Wynika z tego również wiele kłótni. A ja mogę wszystko, w każdej pozycji, jak chcesz, gdzie chcesz, wymyślajmy tysiąc zabaw, ale jak narazie mój kochanek z tego korzysta bo partner nie zamierza...
gość  gość 07.12.2012 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(24 - 1)
96%
Ja mam bardzo duze libido, zawsze miałam. Uwielbiam sex, nakręca mnie do życia. Mój Partner kiedyś próbował mi dorównać, teraz uprawiamy sex średnio raz na miesiac może rzadziej, kiedy ja zaczne. Przez to czuję się nieatrakcyjna. Wynika z tego również wiele kłótni. A ja mogę wszystko, w każdej pozycji, jak chcesz, gdzie chcesz, wymyślajmy tysiąc zabaw, ale jak narazie mój kochanek z tego korzysta bo partner nie zamierza... Ja mam bardzo duze libido, zawsze miałam. Uwielbiam sex, nakręca mnie do życia. Mój Partner kiedyś próbował mi dorównać, teraz uprawiamy sex średnio raz na miesiac może rzadziej, kiedy ja zaczne. Przez to czuję się nieatrakcyjna. Wynika z tego również wiele kłótni. A ja mogę wszystko, w każdej pozycji, jak chcesz, gdzie chcesz, wymyślajmy tysiąc zabaw, ale jak narazie mój kochanek z tego korzysta bo partner nie zamierza...
gość gość 07.12.12, 13:56 cytuj link zgłoś

   
(21 - 0)
100%
Po co ci te wszystkie odpowiedzić? :D U nas raz w tygodniu, czasami cześciej.
gość gość 07.12.12, 13:55 cytuj link zgłoś

   
(21 - 0)
100%
Ostatnio raz na 2-3 tygodnie. Tragedia.
gość gość 07.12.12, 13:56 cytuj link zgłoś

   
(21 - 0)
100%
Roznie, czasem codziennie,czasem raz,w tygodniu.zalezy od nastroju,checi i poziomu stresow...
gość gość 07.12.12, 13:57 cytuj link zgłoś

   
(21 - 0)
100%
zalezy.. nieraz mamy takie schizy ze pare razy dziennie jak zwierzeta... a nieraz w ogole..
gość gość 07.12.12, 13:57 cytuj link zgłoś

   
(21 - 0)
100%
Średnio 1-2 razy w tygodniu. Co do loda mój mąż mnie namawia, żebym spróbowała. Raz przez chwilę spróbowałam ale się mi to średnio podobało i powiedziałam mu, że nie będzie żadnych lodów bo czuję się poniżona tym. On co prawda lubi mi robić minetkę tylko ja tego nie lubię. Jest mi wtedy dobrze ale jak to długo trwa to zaczynam sobie planować co będe jutro robiła. Czasami do niego nie dociera, że jak robi to za długo to mnie to nudzi.

Bywa tak, ze ma pretensje, że się Nim nie zajmuje a On mną tak i ja wtedy zwyczajnie nie mam ochoty na seks jak On mi tak mówi. W sumie częściej mój mąż zaczyna grę wstępną niż ja. Ja jestem już tak przemęczona, że czasami to idę spać i wolę się pokłócić z mężem jak z nim kochać mimo iż seks z Nim zawsze sprawiał i sprawia mi dużą przyjemność.

Niestety przez to, że nie mogę sobie normalnie odpocząć, nie mogę sobie dojść przez dłuższy czas, co powoduje, że jestem nerwowa i jak kolejny raz sobie nie dojdę to zwyczajnie nie chce się mi kochać bo nie sprawia mi to przyjemności.


Uważam, że nie powinno się patrzeć co robią koleżanki. Każda kobieta i każdy mężczyzna ma prawo wyboru co chce a czego nie chce w seksie. To jest Wasza zarówno wspólna jak i indywidualna decyzja w tej kwestii. Jeśli jedna ze stron na coś naciska to wtedy się kończy przyjemność z seksu.
gość gość 07.12.12, 14:03 cytuj link zgłoś

   
(21 - 1)
95%
Powinnaś iść do seksuologa ba facet cię żuci to dopiero oczy ci się otworzą, ibedziesz siedzieć na DM i biadiolić jak niektóre
gość gość 07.12.12, 14:13 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj