Liczba pytań: 764826

Liczba odpowiedzi: 7147145

Kategoria: Małe dziecko
(5 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: No chyba nie ty [23.02.2009]
Tagi: Sen | dzieci | noc

Moje córeczki:**

Drogie Mamusie:*-)
Mam taką sprawę
Moje córeczki:**Malwinka(2.5 roku)Wikusia(5 lat)
kiedy w nocy śpią odkrywają się..skutki:zmarznięte i lodowate nóżki
skarpetki nie pomagają ściągają je co przykryje to się odkryją..Co mam zrobić nie chcę żeby się rozchorowały!

Najlepsza odpowiedź
   
(11 - 8)
58%
Nie rozchorują się od tego a raczej zahartują (nie spia chyba w przeciągach?) - lepiej gdy dziecko jest ubrane zbyt lekko niz zapocone w gorze ubrań. Mozesz załóżyć im rajtuzki na skarpetki... ja tak robię ale w dzień bo mam sprytną pociechę.. Na noc zakładam bawełniane body+bawełniany pajacyk i do tego wkładam ją do śpiworka z polaru... przypuszczam, że jak zacznie chodzić to już nie będzie chciała spać w śpiworku.. Do tego okrywam ją kołderką tak od pasa w dół - nie poci, karczek ma letni się więc ok, a ja nie muszę w nocy jej sprawdzać.
symbolica  symbolica   23.02.2009 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(11 - 9)
55%
są takie specjalne śpiworki dla dzieci:)
gość gość 23.02.09, 14:25 cytuj link zgłoś

   
(11 - 10)
52%
A czy dotąd chorowały z tego powodu? Mam ten sam problem, tyle, że mój syn skarpetek nie ściąga, a gdy za długo leży odkryty i zmarznie, sam naciąga kołderkę na głowę. Jak nie śpię, to sprawdzam, ale przecież nie sposób czuwać całą noc. Może mają odpowiednią ciepłotę, a odkrywaniem się, regulują temperaturę powietrza? Nie martw się, nic im się nie stanie.
slonko slonko   23.02.09, 14:29 cytuj link zgłoś

   
(11 - 8)
58%
Nie rozchorują się od tego a raczej zahartują (nie spia chyba w przeciągach?) - lepiej gdy dziecko jest ubrane zbyt lekko niz zapocone w gorze ubrań. Mozesz załóżyć im rajtuzki na skarpetki... ja tak robię ale w dzień bo mam sprytną pociechę.. Na noc zakładam bawełniane body+bawełniany pajacyk i do tego wkładam ją do śpiworka z polaru... przypuszczam, że jak zacznie chodzić to już nie będzie chciała spać w śpiworku.. Do tego okrywam ją kołderką tak od pasa w dół - nie poci, karczek ma letni się więc ok, a ja nie muszę w nocy jej sprawdzać. Nie rozchorują się od tego a raczej zahartują (nie spia chyba w przeciągach?) - lepiej gdy dziecko jest ubrane zbyt lekko niz zapocone w gorze ubrań. Mozesz załóżyć im rajtuzki na skarpetki... ja tak robię ale w dzień bo mam sprytną pociechę.. Na noc zakładam bawełniane body+bawełniany pajacyk i do tego wkładam ją do śpiworka z polaru... przypuszczam, że jak zacznie chodzić to już nie będzie chciała spać w śpiworku.. Do tego okrywam ją kołderką tak od pasa w dół - nie poci, karczek ma letni się więc ok, a ja nie muszę w nocy jej sprawdzać.
symbolica symbolica   23.02.09, 14:37 cytuj link zgłoś

   
(9 - 14)
39%
Ja bardzo polecam spiworki!! Moja mala w nich spi i jest ok. Nie musze sprawdzac w nocy. Nakrywam ja jeszcze kolderka ale jak sie z niej wykreci to i tak jest w spiworku i nie marznie :)
MamaMonia MamaMonia   23.02.09, 15:07 cytuj link zgłoś

   
(2 - 4)
33%
Nonetheless there are delicate dfneereicfs between the 2 that set them apart and permit fans to experience a completely unique style from each. In School Soccer , overtime is played in a far more unique and possibly exciting fashion.
gość gość 13.05.14, 19:13 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj