Liczba pytań: 766280

Liczba odpowiedzi: 7157664

Kategoria: Seks
(4 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość [18.05.2010]

Wytrysk

witam. mam taki problem. jeżeli kochamy się po kilku dniach przerwy to nie ma problemum ale po dwóch, trzech dniach z rzędu do wytrysku nie dochodzi. mąż ma 25 lat jest zdrowy nie pije i nie pali. bardzo luibi seks i często go inicjuje. jakie więc mogą być powody braku wytrysku. nie chce on ze mną o tym rozmawiać i mówi że nie ma problemu. ale problem jest bo za niedługo zamierzamy starać się o dzidziusia. co może być przyczyną takiego stanu rzeczy i jak to zmienić?

Najlepsza odpowiedź
   
(2 - 0)
100%
Bzdura, czytałam książkę prof. Lwa Starowicza i tam jasno określił, że mężczyzna ma tylko wtedy i wyłącznie orgazm gdy dochodzi do wytrysku, dlatego w przeciwieństwie do kobiet faceci nie mogą udawać. Kochana może za dużo stagnacji w sypialni? Zaskocz go czymś, tylko nie czymś pruderyjnym, coś co go pobudzi, da nowe doznania seksualna i emocjonalne, co Was łączy... mój np. lubi jak go sie długo pieści, podniecam go a później np. udaję, że muszę coś zrobić, albo idę spać... pobudzam go w ten sposób i choć to ja wyszłam z inicjatywą on ją przejmuję. Rozmawiałam z mężem dlaczego czasem nie kończy, powiedzial, że stres w pracy, innym razem, że jest zmęczony i po prostu nie miał ochoty na seks a nie chciał sprawić mi przykrości, bywa i tak że po lekach nic z tego nie wyjdzie. Czasami jak jest za często - to też nie ma wytrysku. Myślę, że to chwilowe kryzysy... przeciez my kobiety też czasem nie mamy orgazmu a z seksu i tak czujemy zadowolenie. Dużo miłości Wam życzę!!!:)
gość  gość 18.05.2010 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(0 - 1)
0%
idzcie do lekarza, przyczyn moze byc wiele....
gość gość 18.05.10, 08:06 cytuj link zgłoś

   
(1 - 2)
33%
hmmm z tego co wiem to zdarza sie czasem ze np mezczyzna ma orgazm bez wytrysku.. powiem tak najlepiej skonsultowac sie ze specjalista, spytaj sie nawet swojego ginekologa:))
moj mąż np nie potrafi dojść jesli sie kochamy z rana zaraz po przebudzeniu... biedni ci mezczyzni jednak są:) oni nie mogą udawac tak jak kobitki :))
gość gość 18.05.10, 08:08 cytuj link zgłoś

   
(2 - 0)
100%
Bzdura, czytałam książkę prof. Lwa Starowicza i tam jasno określił, że mężczyzna ma tylko wtedy i wyłącznie orgazm gdy dochodzi do wytrysku, dlatego w przeciwieństwie do kobiet faceci nie mogą udawać. Kochana może za dużo stagnacji w sypialni? Zaskocz go czymś, tylko nie czymś pruderyjnym, coś co go pobudzi, da nowe doznania seksualna i emocjonalne, co Was łączy... mój np. lubi jak go sie długo pieści, podniecam go a później np. udaję, że muszę coś zrobić, albo idę spać... pobudzam go w ten sposób i choć to ja wyszłam z inicjatywą on ją przejmuję. Rozmawiałam z mężem dlaczego czasem nie kończy, powiedzial, że stres w pracy, innym razem, że jest zmęczony i po prostu nie miał ochoty na seks a nie chciał sprawić mi przykrości, bywa i tak że po lekach nic z tego nie wyjdzie. Czasami jak jest za często - to też nie ma wytrysku. Myślę, że to chwilowe kryzysy... przeciez my kobiety też czasem nie mamy orgazmu a z seksu i tak czujemy zadowolenie. Dużo miłości Wam życzę!!!:) Bzdura, czytałam książkę prof. Lwa Starowicza i tam jasno określił, że mężczyzna ma tylko wtedy i wyłącznie orgazm gdy dochodzi do wytrysku, dlatego w przeciwieństwie do kobiet faceci nie mogą udawać. Kochana może za dużo stagnacji w sypialni? Zaskocz go czymś, tylko nie czymś pruderyjnym, coś co go pobudzi, da nowe doznania seksualna i emocjonalne, co Was łączy... mój np. lubi jak go sie długo pieści, podniecam go a później np. udaję, że muszę coś zrobić, albo idę spać... pobudzam go w ten sposób i choć to ja wyszłam z inicjatywą on ją przejmuję. Rozmawiałam z mężem dlaczego czasem nie kończy, powiedzial, że stres w pracy, innym razem, że jest zmęczony i po prostu nie miał ochoty na seks a nie chciał sprawić mi przykrości, bywa i tak że po lekach nic z tego nie wyjdzie. Czasami jak jest za często - to też nie ma wytrysku. Myślę, że to chwilowe kryzysy... przeciez my kobiety też czasem nie mamy orgazmu a z seksu i tak czujemy zadowolenie. Dużo miłości Wam życzę!!!:)
gość gość 18.05.10, 14:28 cytuj link zgłoś

   
(0 - 2)
0%
mysle ze sie onanizuje bo to mu sprawia wieksza przyjemnosc i pozniej nie ma czym sie puscic poprostu kocha sie z toba bo musi na orgazmie mu nie zalezy
gość gość 19.05.10, 22:46 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj