Liczba pytań: 764826

Liczba odpowiedzi: 7147145

Kategoria: Dowolny temat
(3 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość [20.04.2010]

Podanie o urlop macierzynski

witam.chciałabym się dowiedzieć czy którakolwiek z mam pracujących musiała pisać podanie o urlop macierzyński.jestem w 38tyg ciąży a mój pracodawca wymaga takiego podania a ja nie wiem gdzie i jak go szukać aby im je przedstawić.może któraś z was pisała kiedyś takie pismo?bardzo proszę jesśi możecie o pomoc.

Najlepsza odpowiedź
   
(23 - 2)
92%
Musisz napisać taką formułkę: proszę o udzielenie mi urlopu macierzyńskiego na okres od... do... Ale ja składałam podanie po urodzeniu dziecka, a nie przed.
AndziaH  AndziaH   20.04.2010 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(23 - 2)
92%
Musisz napisać taką formułkę: proszę o udzielenie mi urlopu macierzyńskiego na okres od... do... Ale ja składałam podanie po urodzeniu dziecka, a nie przed. Musisz napisać taką formułkę: proszę o udzielenie mi urlopu macierzyńskiego na okres od... do... Ale ja składałam podanie po urodzeniu dziecka, a nie przed.
AndziaH AndziaH   20.04.10, 15:16 cytuj link zgłoś

   
(20 - 3)
87%
A ja nie składałam podania o urlop macierzyński. Pracodawca tego nie wymagał.Dopiero jak ubiegałam si o dodatkowe dwa tygodnie macierzyńskiego musiałam napisać podanie.I o urlop wychowawczy też.
polly polly   20.04.10, 15:35 cytuj link zgłoś

   
(22 - 4)
85%
………………………………… …………………………………
(imię i nazwisko pracownika) (miejscowość i data)
…………………………………
(adres pracownika)

Do
…………… ……………………
(nazwa pracodawcy)
…………………………………
(adres pracodawcy)

Wniosek o udzielenie urlopu macierzyńskiego

W związku z przewidywaną datą porodu określoną w zaświadczeniu lekarskim na ................................. ..... proszę o udzielenie mi przysługującego urlopu macierzyńskiego w okresie od dnia ................................. .................. do dnia porodu, a w pozostałym wymiarze w okresie od dnia porodu aż do wyczerpania tego urlopu w łącznym wymiarze ................................. ..... tygodni.


………………………… ………
(podpis pracownika)
gość gość 20.04.10, 18:43 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj