Liczba pytań: 764920

Liczba odpowiedzi: 7147491

Kategoria: Niemowlaki
(2 odpowiedzi)
mamaRemika
Pytanie zadaje: mamaRemika   [22.02.2009]

Jak ubrać malucha w marcu

Witam, jestem mamą prawie półrocznego synka, zbliża się marzec, jak należy go ubrać, aby nie przegrzać, czy nadal obowiązuje kombinezon zimowy?

Najlepsza odpowiedź
   
(4 - 1)
80%
Dziecko ubieraj tak, jak siebie. Bez względu na to, jaka jest pora roku. Maluch czuje to, co ty. Ciepłotę sprawdza się na karczku dziecka- nie może być spocony ani chłodny. Tylko ciepły i suchy.
gość  gość 22.02.2009 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(4 - 1)
80%
Dziecko ubieraj tak, jak siebie. Bez względu na to, jaka jest pora roku. Maluch czuje to, co ty. Ciepłotę sprawdza się na karczku dziecka- nie może być spocony ani chłodny. Tylko ciepły i suchy. Dziecko ubieraj tak, jak siebie. Bez względu na to, jaka jest pora roku. Maluch czuje to, co ty. Ciepłotę sprawdza się na karczku dziecka- nie może być spocony ani chłodny. Tylko ciepły i suchy.
gość gość 22.02.09, 17:24 cytuj link zgłoś

   
(5 - 2)
71%
Półroczny maluch to już "duży" chłopczyk więc kombinezon zimowy w marcu nie będzie konieczny (chyba że będą jeszcze mrozy) a raczej kurteczka i spodenki np. ocieplane bawełną . Czasami wystarczy tylko dodatkowo przykryć malucha kocykiem to wszystko zależy od aury panującej na dworze bo w marcu jak w garncu . Dzieci które nie ukończyły roczku powinny być ubierane o jedną warstwę więcej niż osoba dorosła (oczywiście w granicach rozsądku) także musisz sprawdzać właśnie karczek dziecka czy nie jest spocony czy chłodny. Pozdrawiam
DARIA DARIA   23.02.09, 15:29 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj