Liczba pytań: 765035

Liczba odpowiedzi: 7148154

Kategoria: Dom i rodzina
(2 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość [14.02.2012]

Sos do mielonych

dziewczyny mam wczorajsze mielone, dzisiaj myślałam żeby jakiś sos na nich zrobić i będzie (prawie) co innego, tylko.... no właśnie nie wiem jak. Drogą eliminacji lodówowej doszłam że mogę zrobić sos śmiętanowy albo pomidorowy. Dziewczyny proszę o pomoc, jak sie robi sos? Zalewam wodą (czy rosołem) mielone, liść laurowy ziele (?), gotuję chwilę, wyjmuję i dodaję śmietanę/ przecier pomidorowy (ile) i zagęszczam mąki - tak?

Najlepsza odpowiedź
   
(22 - 0)
100%
bony tyle się namęczyłam wykasowałam połowę posta, żeby nie było litery kaka a tu wychodzi że o "łychę" (tylko normalną jej nazwę)) chodziło!! To już niedługo słowa dziecko nie będzie można napisać!
gość  gość 14.02.2012 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(22 - 0)
100%
zrob cebulowy,masz cebule??napewno masz kazdy ma:)pokroj cebulke w kostke,poddus ja troche(zalej woda i pod przykryciem,wrzuc kostke rosolowa i przypraw wedlug uznania,zrob zasmazke(ja robie zawsze tak ze make mieszam w kubku z woda i troche tej wody z cebulka dodaje)wymieszaj dobrze zeby grudek nie bylo i wlewasz do garnka tylko caly czas mieszaj jak wlewasz.ewentualnie idz na latwizne i kup sos pieczarkowy wtorebce:)
gość gość 14.02.12, 10:36 cytuj link zgłoś

   
(22 - 0)
100%
bony tyle się namęczyłam wykasowałam połowę posta, żeby nie było litery kaka a tu wychodzi że o "łychę" (tylko normalną jej nazwę)) chodziło!! To już niedługo słowa dziecko nie będzie można napisać! bony tyle się namęczyłam wykasowałam połowę posta, żeby nie było litery kaka a tu wychodzi że o "łychę" (tylko normalną jej nazwę)) chodziło!! To już niedługo słowa dziecko nie będzie można napisać!
gość gość 14.02.12, 10:31 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj