Liczba pytań: 764960

Liczba odpowiedzi: 7147741

Kategoria: Dowolny temat
(4 odpowiedzi)
MamaNaPelnyEtat Pytanie zadaje: MamaNaPelnyEtat   [22.03.2009]
Tagi: wózek

MAMY Z WROCŁAWIA

CZY MOŻE MACIE DO ODDANIA WÓZECZEK SPACEROWY..CHODZI MI O JAKĄŚ LEKKA SPACERÓWKĘ W DOBRYM STANIE.

Najlepsza odpowiedź
   
(15 - 1)
94%
jakies dziwactwo.. luzide zjezdzaja sie z calej Polski do Zar.. a ja cholerka mieszkajac jedynie 40 km od imprezy.. bylam tylko raz.. cholerny termin.. akurat taki.. w ktorym rowniez odbywa sie inny festiwal..pozdrawiam.. z delikatnym zalem do swiata! (a co tam..)(www.kachnaa.blog.pl)
gość  gość 23.07.2012 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(19 - 6)
76%
Wiesz bym musial po pytac ale nie obiecuje jak co to sie odezwe.Pozdrawiam
gość gość 29.04.09, 23:55 cytuj link zgłoś

   
(14 - 4)
78%
Blogmedmedia (że tak uogf3lnię), robią robotę nie do przecenienia.Na S24 jakieś nkaieranza zauważyłam, że tak konkretnie - to prawica nic nie robi. Tylko rozprawia. He-he!Oby sprawa tych bardzo wątpliwych wynikf3w ostatnich wyborf3w stała się jak najgłośniejsza!TYLKO mężowie zaufania mogą realnie wpłynąć na rzetelność wyborf3w.Pozdrawiam najserdeczniej!
gość gość 23.07.12, 18:07 cytuj link zgłoś

   
(15 - 1)
94%
jakies dziwactwo.. luzide zjezdzaja sie z calej Polski do Zar.. a ja cholerka mieszkajac jedynie 40 km od imprezy.. bylam tylko raz.. cholerny termin.. akurat taki.. w ktorym rowniez odbywa sie inny festiwal..pozdrawiam.. z delikatnym zalem do swiata! (a co tam..)(www.kachnaa.blog.pl) jakies dziwactwo.. luzide zjezdzaja sie z calej Polski do Zar.. a ja cholerka mieszkajac jedynie 40 km od imprezy.. bylam tylko raz.. cholerny termin.. akurat taki.. w ktorym rowniez odbywa sie inny festiwal..pozdrawiam.. z delikatnym zalem do swiata! (a co tam..)(www.kachnaa.blog.pl)
gość gość 23.07.12, 22:33 cytuj link zgłoś

   
(7 - 7)
50%
i to jest nadzieje ze pairwca zauwazy ze PO nic nie robi aby oczyscic Polske z tego gowna nagromadzonego przez 40 lat. Moze wtedy PO troche spadnie!My powinnismy tymczasem przypominac kto powraca do WSI i do prokuratur pod rzadami PO. Przypominac, przypominac i jeszcze raz przypominac.Tad9 zrobil swietny tekst podsumowujacy - dobrzy byloby aby ktos z takimi talentami mogl ten tekst uzupelniac o nowe fakty (tfu :-)).A do tego warto zrobic zestawienie przez ile dni pojawialy sie wzmianki o np. niejasnych interesach Netzla czy Marca badz przeszlosci Kornatowskiego i Kryze a ile dni poswiecano tematowi Boniego, Bondaryka - i calej masie innych lodziarzy ktory powrocili za PO. To tez pokazaloby jak rzetelne i bezstronne sa media.Takie zestawienie bedzie bardziej wymowne niz doniesienia o wspolpracy Wejcherta z SB.
gość gość 25.07.12, 09:19 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj