Liczba pytań: 764826

Liczba odpowiedzi: 7147145

Kategoria: Seks
(8 odpowiedzi)
Florian Pytanie zadaje: Florian   [03.01.2010]
Tagi: fascynacja | sex | szansa | związek

Czy zawsze na początku związku jest tak "różowo"???

Mam pytanie z ciekawości.Otóż ja będąc singielką i nie będąca nigdy w dłuższym związku z kimś chciałam się zapytac z ciekawości o to czy to prawda,że zawsze tak jest,że jak się wejdzie z kims w długotrwały związek to najpierw ma się motylki w brzuchu i jest cudownie i człowiek czuje,że żyje bo fascynuje się nowa osobą a potem któraś ze stron odczuwa rutynę i nie czuje już nic z tego co było na początku i wtedy trzeba ożywic związek???
Jak to jest dokładnie u osób będących w stałym związku???

Najlepsza odpowiedź
   
(32 - 11)
74%
Pierwsze zauroczenie jest zawsze najsilniejsze. Tak jak napisałaś: motylki w brzuchu, czuje się, że żyje, leci się jak na skrzydłach na każde spotkanie i ogólnie fajerwerki ;) Później ludzie się coraz bardziej poznają, przyzwyczajają do siebie i swojej obecności w życiu i niestety bywa tak, że wkrada się rutyna. Pytasz czy trzeba ożywiać? Ja bym to nazwała inaczej. Związek- miłość jest jak kwiat, trzeba go zawsze pielęgnować.
MaDziOrEcZkA  MaDziOrEcZkA   03.01.2010 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(32 - 11)
74%
Pierwsze zauroczenie jest zawsze najsilniejsze. Tak jak napisałaś: motylki w brzuchu, czuje się, że żyje, leci się jak na skrzydłach na każde spotkanie i ogólnie fajerwerki ;) Później ludzie się coraz bardziej poznają, przyzwyczajają do siebie i swojej obecności w życiu i niestety bywa tak, że wkrada się rutyna. Pytasz czy trzeba ożywiać? Ja bym to nazwała inaczej. Związek- miłość jest jak kwiat, trzeba go zawsze pielęgnować. Pierwsze zauroczenie jest zawsze najsilniejsze. Tak jak napisałaś: motylki w brzuchu, czuje się, że żyje, leci się jak na skrzydłach na każde spotkanie i ogólnie fajerwerki ;) Później ludzie się coraz bardziej poznają, przyzwyczajają do siebie i swojej obecności w życiu i niestety bywa tak, że wkrada się rutyna. Pytasz czy trzeba ożywiać? Ja bym to nazwała inaczej. Związek- miłość jest jak kwiat, trzeba go zawsze pielęgnować.
MaDziOrEcZkA MaDziOrEcZkA   03.01.10, 22:32 cytuj link zgłoś

   
(21 - 13)
62%
dokladnie tak jest i szkoda ze to nie trwa wiecznie:(
gość gość 03.01.10, 22:39 cytuj link zgłoś

   
(22 - 17)
56%
PRZYZWYCZAJENIE W ZWIAZKU WCALE NIE JEST TAKIE ZLE:WKONCU PRZYZWYCZAJAMY SIE TYLKO WTEDY KIEDY KTOS BUDZI NASZE ZAUFANIE I CZUJEMY SIE DOBRZE W JEGO OBECNOSCI:RUTYNA PONOC ZABIJA ZWIAZEK ALE POMYSLOWOSC I TROCHE SZALENSTWA POTRAFIA ZMIENIC WIELE.TAK JEST W MOIM ZWIAZKU I DZIEKI TEMU KWIAT NASZEJ MILOSCI CIAGLE ZAKWITA
gość ZRYTA 03.01.10, 22:42 cytuj link zgłoś

   
(18 - 18)
50%
na początku fakt zawsze jest różowo (wtedy kiedy się poznajemy)... później nachodzi czas kłótni nie porozumień (gdy się już znamy i np. mieszkamy ze sobą) na końcu wszystko wraca do normy ( znamy się, przyzwyczailiśmy się do siebie, razem przeszliśmy przez to wszystko) wiem bo podaję swój przykład.. jestem z partnerem 6 lat i naprawdę wiele przeszliśmy... lecz nigdy nie doszło do zdrady... teraz jesteśmy szczęśliwsi niż kiedyś bo spodziewamy się dzidziusia :)
bellafroo bellafroo   26.01.10, 17:01 cytuj link zgłoś

   
(22 - 18)
55%
lol
gość gość 08.03.10, 15:12 cytuj link zgłoś

   
(13 - 2)
87%
Co zmienilo sie po 10 kweitnia w ideologii i doktrynie politycznej PiS, co by czynilo z tej pozasystemowej partii z zerowa zdolnoscia koalicyjna ugrupowanie stojace na fundamencie wartoci konstytuujacych system polityczny III RP? System bedacy wspolnym wszystkim polskim pariom politycznym dzialajacym w Polsce od 1989 r z wylaczeniem PiS braci Kaczynskich?PiS zbudowal swoj koncept IV RP na antyrosyjskosci, antyniemieckosci i antyunijnkosci. Dzis juz nie jest antyrosyjski, antyniemiecki i antyeuropejski? Skad ta zmiana? Zmiana na co?Jak zmienil sie cel strategiczny PiS? Juz nie che obalic III RP i zbudowac na jej gruzach IV RP?Itd.Milego dnia.
gość gość 19.12.12, 18:03 cytuj link zgłoś

   
(4 - 1)
80%
Dzięki za tę stronę. Mam nadzieję, że mi jakoś pomoże pozakać innym, z czym mają do czynienia przebywając ze mną, a z czym ja muszę się borykać na co dzień i co wcale nie jest dla mnie takie łatwe. Zabawa w maski, sztuczny uśmiech i wymf3wki wykańczają i nawet po wielu latach trudno się do tego przyzwyczaić.
gość gość 14.05.14, 13:42 cytuj link zgłoś

   
(2 - 0)
100%
CX8LqO Im obliged for the blog article.Really looking forward to read more. Really Cool.
gość crorkservice 18.07.14, 12:05 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj