Liczba pytań: 764883

Liczba odpowiedzi: 7147411

Kategoria: Małe dziecko
(5 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: gość [21.02.2009]
Tagi: dziecko

Kłopoty z siusiakiem

Nie wiem czy mój synek nie będzie miał kłopotów z siusiakiem.Ma 22miesiące i cała skórka z siusiaka jeszcze mu nie schodzi.Czy to norma?Bo koleżaqnki synek nie ma już z tym problemu.Byłam u lekarza ale ona pobieżnie tylko popatrzyła i powiedziała że wszystko jest w normie,ja jednak się martwię...Przy tym przy kapieli jak mam mu to zrobić to jest straszna rewolucja?

Najlepsza odpowiedź
   
(19 - 5)
79%
Skórka napletka u chłopców wykształca się do 3 roku życia. Jeśli na razie nie ma problemów ze zbieraniem się wydzieliny pod napletkiem, nie masz się czym martwić. Jeżeli jednak ćwiczenie w ciepłej wodzie i próbowanie naciągania skórki nie odnosi rezultatów, a pod napletkiem zobaczysz białe smugi wydzieliny, proponuję udać się do lekarza po maść do miejscowego stosowania BETNOVATE N. Jest ona co prawda ze sterydem, ale mojemu maleńkiemu pomogła i w tydzień stulejka puściła. Obeszło się bez zabiegu, bezboleśnie, a ja dodatkowo wypleniłam bakterię coli spod napletka.
slonko  slonko   21.02.2009 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(13 - 17)
43%
mi lekarz kazał zeby synkowi podczas kąpieli w wodzie naciągać skórke tak delikatnie kilka razy 4 -5 razy w czasie kąpieli.i teraz nie ma żadnych problemów
perelka perelka   21.02.09, 16:12 cytuj link zgłoś

   
(17 - 9)
65%
Jeśli zaczniesz ściągać mu skórkę podczas kąpieli, możesz mieć pewność, że wszystko będzie ok. Ja nie robiłam tego starszemu synowi i skończyło się wizytą u chirurga, a młodszy miał ściąganą od samego początku i mamy spokój. A afery robi mi do dzisiaj, ale ja wiem, że robię to dla jego dobra. Starszy syn już sam się nauczył.
gość gość 21.02.09, 16:39 cytuj link zgłoś

   
(19 - 5)
79%
Skórka napletka u chłopców wykształca się do 3 roku życia. Jeśli na razie nie ma problemów ze zbieraniem się wydzieliny pod napletkiem, nie masz się czym martwić. Jeżeli jednak ćwiczenie w ciepłej wodzie i próbowanie naciągania skórki nie odnosi rezultatów, a pod napletkiem zobaczysz białe smugi wydzieliny, proponuję udać się do lekarza po maść do miejscowego stosowania BETNOVATE N. Jest ona co prawda ze sterydem, ale mojemu maleńkiemu pomogła i w tydzień stulejka puściła. Obeszło się bez zabiegu, bezboleśnie, a ja dodatkowo wypleniłam bakterię coli spod napletka. Skórka napletka u chłopców wykształca się do 3 roku życia. Jeśli na razie nie ma problemów ze zbieraniem się wydzieliny pod napletkiem, nie masz się czym martwić. Jeżeli jednak ćwiczenie w ciepłej wodzie i próbowanie naciągania skórki nie odnosi rezultatów, a pod napletkiem zobaczysz białe smugi wydzieliny, proponuję udać się do lekarza po maść do miejscowego stosowania BETNOVATE N. Jest ona co prawda ze sterydem, ale mojemu maleńkiemu pomogła i w tydzień stulejka puściła. Obeszło się bez zabiegu, bezboleśnie, a ja dodatkowo wypleniłam bakterię coli spod napletka.
slonko slonko   21.02.09, 18:32 cytuj link zgłoś

   
(3 - 3)
50%
ja to tez Robie
gość gość 10.05.13, 23:49 cytuj link zgłoś

   
(2 - 1)
67%
na szczescie nie mam chlopaka
gość pro single mama 10.09.14, 01:54 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj