Liczba pytań: 765009

Liczba odpowiedzi: 7147949

(10 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: aniula [16.03.2009]
Tagi: poród

Poród w szpitalu na Raciborskiej w Katowicach?

czy ktoś ostatnio rodził w tym szpitalu? jak to wygląda? co trzeba zabrać? czy bez problemu jest dostępne znieczulenie zo? czy poród rodzinny jest na życzenie?jak wyglądają sale? cz golą, nacinają kroczę, podają lewatywę? można umówić się z położną z tamtego szpitala? i w ogóle jakie macie odczucia po porodzie?
proszę o odpowiedź

Najlepsza odpowiedź
   
(9 - 3)
75%
Ja rodziłam na Raciborskiej w ubiegłym roku, mogę Cię uspokoić, warunki są bardzo dobre, czyste odremontowane sale, w łązienkach porządek, przy umuwalkach płyny do dezynfekcji rąk, większość pielęgniarek bardzo fajna (mi we wszystkim pomogły a czułam się fatalnie po porodzie), z położną można się umówić, zresztą przy szpitalu funkcjonuje szkołą rodzenia, wystarczy zadzwonić na porodówkę i poprosić z położną która to organizuje, bardzo fajne lekarki zwłaszcza Pani dr Porębska, która do dziś opiekuje się moim maluchem (prywatnie) - jest kochana a przede wszystkim kompetentna. Zewnątrzoponówka jest wyjątkowo na raciborskiej bezpłatnie (w innych szpitalach kosztuje 500 zł), jest anestezjolog bez żadnych kłopotów (w innych jest z nim kłopot bo ich brakuje), jeśli będziesz miała jakieś pytanie to pisz, chętnie doradzę
gość  gość 16.03.2009 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(8 - 4)
67%
nie wiem jak jest w tym szpitalu bo jestem z innego miasta ale najlepiej jak podziesz do poloznej ktora pracuje w tym szpitalu i sie wszystkiego dowiesz.
gość gość 16.03.09, 09:15 cytuj link zgłoś

   
(9 - 4)
69%
wiem, ale chciała bym prosić jeszcze o opinie kobiet które już tam rodziły. pozdrawiam
gość aniula 16.03.09, 10:09 cytuj link zgłoś

   
(9 - 3)
75%
Ja rodziłam na Raciborskiej w ubiegłym roku, mogę Cię uspokoić, warunki są bardzo dobre, czyste odremontowane sale, w łązienkach porządek, przy umuwalkach płyny do dezynfekcji rąk, większość pielęgniarek bardzo fajna (mi we wszystkim pomogły a czułam się fatalnie po porodzie), z położną można się umówić, zresztą przy szpitalu funkcjonuje szkołą rodzenia, wystarczy zadzwonić na porodówkę i poprosić z położną która to organizuje, bardzo fajne lekarki zwłaszcza Pani dr Porębska, która do dziś opiekuje się moim maluchem (prywatnie) - jest kochana a przede wszystkim kompetentna. Zewnątrzoponówka jest wyjątkowo na raciborskiej bezpłatnie (w innych szpitalach kosztuje 500 zł), jest anestezjolog bez żadnych kłopotów (w innych jest z nim kłopot bo ich brakuje), jeśli będziesz miała jakieś pytanie to pisz, chętnie doradzę Ja rodziłam na Raciborskiej w ubiegłym roku, mogę Cię uspokoić, warunki są bardzo dobre, czyste odremontowane sale, w łązienkach porządek, przy umuwalkach płyny do dezynfekcji rąk, większość pielęgniarek bardzo fajna (mi we wszystkim pomogły a czułam się fatalnie po porodzie), z położną można się umówić, zresztą przy szpitalu funkcjonuje szkołą rodzenia, wystarczy zadzwonić na porodówkę i poprosić z położną która to organizuje, bardzo fajne lekarki zwłaszcza Pani dr Porębska, która do dziś opiekuje się moim maluchem (prywatnie) - jest kochana a przede wszystkim kompetentna. Zewnątrzoponówka jest wyjątkowo na raciborskiej bezpłatnie (w innych szpitalach kosztuje 500 zł), jest anestezjolog bez żadnych kłopotów (w innych jest z nim kłopot bo ich brakuje), jeśli będziesz miała jakieś pytanie to pisz, chętnie doradzę
gość gość 16.03.09, 11:59 cytuj link zgłoś

   
(7 - 4)
64%
Ja rodziłam prawie 1,5 roku temu i jestem zachwycona, trafiłam tam przez przypadek w ostatniej chwili i zostałam bardzo miło przyjęta, nie miałam znieczulenia ale poród miałam lekki, trafiłam na super położną, a opieką po porodzie byłam poprostu przezachwycona, czułam się jak w prywatnej klinice, w czerwcu mam rodzić mojego drugiego synka i na pewno chcę rodzić w tym szpitalu jedyny minus tego szpitala jest taki, ze odwiedziny mogą być maxymalnie 3 godziny dziennie i to max 2 osoby, z tego co wiem to w innych szpitalach nie ma zadnych limitów... pozatym super szpital.
gość Ilona 17.03.09, 21:44 cytuj link zgłoś

   
(7 - 2)
78%
Poruszyły mnie wasze opinie więc skorzystałam z odpisania do was .
Otóż ja również za niedługo będe rodzić tz w listopadzie i szukam w miarę blisko ale dobrego szpitala i chyba dzięki wam znalazłam postaram się dodzwonić do położnej bym mogła się umówić na wizytę przed rodzeniem jeszcze .Czy znieczulenie zewnątrzoponowe jest skuteczne i w jakim procencie przy porodzie naturalnym .Pierwszy porród miałam przez cięcie więc napewno nie czujesz nic ale nie wyobrażam sobie naturalnego porodu przy takim znieczuleniu,może ktoś już tak rodził proszę o drobne rady ,relacje .Dziękuje i pozdrawiam.
gość gość 22.06.09, 07:24 cytuj link zgłoś

   
(5 - 7)
42%
Rodziłam na Raciborskiej 12.11.2010 - goraco polecam! W ostatniej chwili się zdecydowalam i byla to najlepsza decyzja! Bardzo dobre warunki, porod rodzinny odpowiednio przygotowany, super polozne. 9 lat temu rodzilam w Tychach w wojewodzkim - to byla porazka!
gość gość 18.11.10, 11:42 cytuj link zgłoś

   
(6 - 2)
75%
Witam:)Ja rodziłam na raciborskiej w lipcu 2010.I mój poród wspominam bardzo miło:)Położna moja Pani Ania cudna kobieta:)Dzieki niej i mojemu mężowi urodizłam tak szybko bo w niecałe 3 godzinki:)Atmosfera przemiła:)oczywiscie znieczulenie tez było:)Polecam wszytskim dziewczyna rodzic tam bo naprawde nie było tak żle jak myslałam:)a bałam sie strasznie:)Nio a teraz mój Dominiś ma już 4 miesiące:)następny dzidus jak będzie to napewno tam będę rodizc i napewno przy Pani Ani.Pozdrawiam Was dziewczyny i trzymam kciuki :)
gość izuś 26.11.10, 14:37 cytuj link zgłoś

   
(5 - 1)
83%
Czy w dalszym ciagu jest tam zakaz porodów rodzinnych??Jeśli tak to do kiedy?? Proszę o odpowiedż
gość Ali 10.02.11, 19:30 cytuj link zgłoś

   
(5 - 4)
56%
już zniesiony zakaz!!
gość gość 15.02.11, 16:45 cytuj link zgłoś

   
(1 - 1)
50%
lepiej rodzic z nieczuleniem czy bez??mam termin za miesiac i tak sie zastanawiam;/
gość gość 14.02.13, 13:25 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj