Liczba pytań: 766244

Liczba odpowiedzi: 7157356

(5 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość [06.10.2009]

Flixonase i Pecto Drill

Kobietki!Czy miałyście do czynienia z tymi lekami?Dobre są?Szybko działają?Lekarz nam właśnie je przepisał na kaszel i katarek.Proszę o odpowiedzi.Pozdrawiam!

Najlepsza odpowiedź
   
(24 - 0)
100%
ja miałam kiedyś flixonase. mam katar i lekarze nie wiedzą jaka jest przyczyna. kiedyś spadłam z trzepaka tak jakoś na nos i trochę mi się skrzywił. to była jedna z przyczyn. inna to kwestia alergiczna. i mam katar ciągle bez przerwy, ale nie taki że się leje czy zapycha mi nos, ale taki że muszę codziennie wysmarkać, a jak jest zimno to trochęsięleje i to nie z przeziębienia. w tym celu alergolożka mi to zapisała, ale poprawy nie widziałam, więc odstawiłam. może w moim przypadku był to zły dobór. tobie niewykluczone, że może pomóc. :) życzę zdrówka :)
gość  gość 06.10.2009 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(20 - 2)
91%
ten syro Pepco Drill moja córka miała na zapalenie oskrzeli, ale czy jest dobry ciężko mi to ocenić, moja pediatra mówila, że tak. tylko, że moja córka przy zapaleniu oskrzeli nie miała kaszlu więc nie wiem czy on pomaga czy nie.... ale każde dziecko jest inne i inaczej na niego leki dzialają, jak zaczniesz ten syrop podawać to sama zobaczysz czy dziala na Twoje dziecko czy nie... a tego drugiego leku nie znam...
maszyna maszyna   06.10.09, 16:31 cytuj link zgłoś

   
(24 - 0)
100%
ja miałam kiedyś flixonase. mam katar i lekarze nie wiedzą jaka jest przyczyna. kiedyś spadłam z trzepaka tak jakoś na nos i trochę mi się skrzywił. to była jedna z przyczyn. inna to kwestia alergiczna. i mam katar ciągle bez przerwy, ale nie taki że się leje czy zapycha mi nos, ale taki że muszę codziennie wysmarkać, a jak jest zimno to trochęsięleje i to nie z przeziębienia. w tym celu alergolożka mi to zapisała, ale poprawy nie widziałam, więc odstawiłam. może w moim przypadku był to zły dobór. tobie niewykluczone, że może pomóc. :) życzę zdrówka :) ja miałam kiedyś flixonase. mam katar i lekarze nie wiedzą jaka jest przyczyna. kiedyś spadłam z trzepaka tak jakoś na nos i trochę mi się skrzywił. to była jedna z przyczyn. inna to kwestia alergiczna. i mam katar ciągle bez przerwy, ale nie taki że się leje czy zapycha mi nos, ale taki że muszę codziennie wysmarkać, a jak jest zimno to trochęsięleje i to nie z przeziębienia. w tym celu alergolożka mi to zapisała, ale poprawy nie widziałam, więc odstawiłam. może w moim przypadku był to zły dobór. tobie niewykluczone, że może pomóc. :) życzę zdrówka :)
gość gość 06.10.09, 17:07 cytuj link zgłoś

   
(20 - 0)
100%
Dziękuję ślicznie za odpowiedzi!Również życzę dużo zdrówka Wam i dzieciom:)))
gość autorka 06.10.09, 17:09 cytuj link zgłoś

   
(21 - 0)
100%
krople flixonase baaaardzo pomagaja mi na alergie- sa swietne!
gość gość 06.10.09, 20:36 cytuj link zgłoś

   
(20 - 1)
95%
pecto drill moje dziecko zawsze dostaje na mokry kaszel najpierw drosetux ok 3 dni a później ten syrop po 5 dniach jest po kaszlu
gość gość 19.11.09, 08:36 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj