Liczba pytań: 766868

Liczba odpowiedzi: 7162187

Odpowiedzi użytkownika: GAGA

GAGA Pytanie: sprzedam spacerowke Disney »
100 zł a zdjecia tylko na maila wiec prosze podac adres
01.08.10, 21:51
GAGA Pytanie: brazowa linia przechodzaca srodkiem brzucha »
no ja też zazdroszcze...u mnie nadmiar skóry niestety....i choc z tym walcze to wisi jak wisiała....
26.04.10, 15:41
GAGA Pytanie: brazowa linia przechodzaca srodkiem brzucha »
Ta linia to wynik zmian hormonalnych, zatem zależnie od indywidualnej natury kobiety będzie widoczna bardziej lub mniej, schodzi jakiś czas po porodzie. Nie należy sie tym martwić i zawracać sobie tym głowy.
26.04.10, 15:17
GAGA Pytanie: BRUDNE PIASKOWNICE »
ALE TO NIEMOŻLIWE BY NIE BYŁO PRZEPISU ZOBOWIĄZUJĄCEGO "WŁAŚCICIELI" PLACU ZABAW WRAZ Z PIASKOWNICAMI DO PILNOWANIA PORZĄDKU, ZROBIENIA OGRODZENIA. MAM TAKIE NERWY ŻE JESTEM W STANIE ZŁOŻYĆ JAKĄŚ PETYCJE Z PODPISAMI TYLKO GDZIE????
26.04.10, 15:09
GAGA Pytanie: skąd wiedziałyście??? »
polecam też szkołę rodzenia, masz tam specjalistów możesz pytać o wszystko. Poza tym po porodzie zgłaszasz narodziny w przychodni i przychodzi do Ciebie położna kilka razy, pomaga w pielęgnacji pępuszka, pomaga karmić, przewijać, to niezastąpiona skarbnica wiedzy. Pomyśl też że okres 9 miesięcy to kawał czasu i powoli w rozmowach z doświadczonymi mamami czy koleżankami nabierać będziesz wiedzy - CAŁA RESZTA TO JUŻ INSTYNKT I PRAKTYKA. KOCHAJĄC SWOJE DZIECIĄTKO, NIE WYRZĄDZISZ MU KRZYWDY, SPOKOJNA GŁOWA.A czytając w necie informacje nie wsiąkaj wszystkiego jak gąbka, weryfikuj to i zdaj sie na matczyną intuicje.Polecam tez lekture książek (jeśli jesteś zainteresowana nimi to napisz do mnie na priv)
26.04.10, 15:01
GAGA Pytanie: Mój chłopak nie chce sie zemna kochac :( »
przy takiej wadze nie zawsze bedziesz się czuła "fajnie" zadbaj o siebie i zrzuć przynajmniej połowe by w przyszłości nie walczyć z chorobami. TAka waga nie jest normą!!!
04.09.09, 11:53
GAGA Pytanie: KUPIE »
myślę że jak masz opcję pomocy siostrzenicy to jest najlepsze, i kontakt z osobą nie zastąpi żaden plastik;) jednak jeśli jest inaczej (moja opcja) to usiłuje sobie ułatwić zycie. Znam allegro i wiem że można tam dostać takie rzeczy. Bliżej mi było tu, bo takiej zabawki długo sie nie używa no a mam tu nie brakuje, więc może zechcą odsprzedać za rozsądną cene.
30.08.09, 21:32
GAGA Pytanie: seks po porodzie »
to kwestia temperamentu i tych wszystkich rzeczy o których pisze Hern-podpisuje sie pod nią;)
30.08.09, 08:38
GAGA Pytanie: :):):) »
a dlaczego nie spałaś?
30.08.09, 08:36
GAGA Pytanie: też sie tak boicie?? »
Pająki są wstrętne, nie wiem nie rozumie jak można je hodować w domu, piesek, kotek ok ale takie świństewka...podrzuciłabym hodowcy kilka okazów do kolekcji jakie przewineły się przez moje mieszkanie. Nie zapomne chwili kiedy karmiłam córcie piersią, zanuzona w fotelu koło godz 22i jakaś czarna plama przykuła mój wzrok na sufit, był to największy z pająków jakie miałam okazje widzieć na żywo, musiałam poprosić sąsiada by go zabił bo sama byłam w stanie tylko z dzieckiem wyjść z pokoju-niezauważona-co by nas nie zaatakował;))))Walcze z pająkami zakładając moskitiere, zapalając na noc w pokoju córci lampke owadobójczą, i tak raz na miesiąc, na dwa myje dokładnie wszelkie kąty z pryskaniem ridem-koniecznie przy zamkniętych oknach-potem mamy kwarantanne od pokoju, po pół godz wietrze pomieszczenie i zmywam ride wodą z płynem.
30.08.09, 08:35