Liczba pytań: 756204

Liczba odpowiedzi: 7086839

Kategoria: Dowolny temat
(9 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość [13.09.2017]

U nas obiady w szkole po 2,20 czy was wyzyskują?

jak płacicie więcej niż 3 zł za obiad to czy okradają was
2,20 to uczciwa cena u nas każdy je ale np w szkole obok mają po 2,50 i zdzierstwo moje dzieci nie mogą przepłacać

Najlepsza odpowiedź
   
(4 - 1)
80%
gość
no u mnie też podobnie 2.30 zł za obiadek i można brać kompot ile chce ja biore taki pojemnik 3 litry i jak pójdzie mi nakładać to ja w niego wlewam ten kompot to sie całą rodzina opije i siedzimy sobie potem wypici kompotem nie?
wow, super. Ja parowki gotuje w duzym garze,to pozniej mam wywaru miesnego na tydzien.
gość  gość 13.09.2017 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(0 - 2)
0%
rozumiem ze ty w domu na osobe przeznaczasz 2.20 na obiad?
gość gość 13.09.17, 16:41 cytuj link zgłoś

   
(0 - 2)
0%
no u mnie też podobnie 2.30 zł za obiadek i można brać kompot ile chce ja biore taki pojemnik 3 litry i jak pójdzie mi nakładać to ja w niego wlewam ten kompot to sie całą rodzina opije i siedzimy sobie potem wypici kompotem nie?
gość gość 13.09.17, 16:41 cytuj link zgłoś

   
(4 - 1)
80%
gość
no u mnie też podobnie 2.30 zł za obiadek i można brać kompot ile chce ja biore taki pojemnik 3 litry i jak pójdzie mi nakładać to ja w niego wlewam ten kompot to sie całą rodzina opije i siedzimy sobie potem wypici kompotem nie?
wow, super. Ja parowki gotuje w duzym garze,to pozniej mam wywaru miesnego na tydzien. [autor="gość"] no u mnie też podobnie 2.30 zł za obiadek i można brać kompot ile chce ja biore taki pojemnik 3 litry i jak pójdzie mi nakładać to ja w niego wlewam ten kompot to sie całą rodzina opije i siedzimy sobie potem wypici kompotem nie? [/autor] wow, super. Ja parowki gotuje w duzym garze,to pozniej mam wywaru miesnego na tydzien.
gość gość 13.09.17, 16:43 cytuj link zgłoś

   
(1 - 3)
25%
gość
rozumiem ze ty w domu na osobe przeznaczasz 2.20 na obiad?
to inaczej sie przelicza w domu a w szkole ,bo w szkole powinno tak być 2.20 bo wiecej to czy zwykła kradzież jest? Jak to jest wyzyskiwać na głodzie dzieci? 3zł obiad? to ja bym napluła na podłoge za takie ceny skandaliczne
gość gość 13.09.17, 16:43 cytuj link zgłoś

   
(0 - 1)
0%
gość
gość
no u mnie też podobnie 2.30 zł za obiadek i można brać kompot ile chce ja biore taki pojemnik 3 litry i jak pójdzie mi nakładać to ja w niego wlewam ten kompot to sie całą rodzina opije i siedzimy sobie potem wypici kompotem nie?
wow, super. Ja parowki gotuje w duzym garze,to pozniej mam wywaru miesnego na tydzien.
joo no widzisz trzeba w sobe życiu radzić i oszczędzać to sie później ma jak dama siedze i oszczędzam i mam na jakieś kosmetyki potem trzeba myśleć głowom
gość gość 13.09.17, 16:44 cytuj link zgłoś

   
(0 - 1)
0%
przepłacacie i dajecie sie dmuchać w balona taka wasza głupota nie moja
gość gość 13.09.17, 16:46 cytuj link zgłoś

   
(0 - 1)
0%
nie poto chodze do szkoły na obiady żeby płacić jak w restałracji po 5zł durne jesteście że przepłacacie
gość gość 13.09.17, 16:50 cytuj link zgłoś

   
(1 - 1)
50%
to i tak cię w uja robią, bo u nas obiady są za darmo, to znaczy gmina opłaca.
gość gość 13.09.17, 16:51 cytuj link zgłoś

   
(1 - 1)
50%
Pewnie że wyzyskują, u mnie obiad za 0.99 zł. albo 10 plastikowych nakrętek.
gość gość 13.09.17, 17:11 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj