Liczba pytań: 759292

Liczba odpowiedzi: 7107275

Kategoria: Dowolny temat
(45 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość [15.03.2017]

Ile zarabiacie ze stac was na to by ot tak jesc sobie codziennie dorsza?

Ciagle tu czytam w postach o obiadach dorsz, dorsz, dorsz... wcale nie jest to tani produkt. Fajnie sie macie, naprawde.

Najlepsza odpowiedź
   
(24 - 11)
69%
Sola, turbot, żabnica, tuńczyk - to są drogie ryby (ale nie na tyle, żebyśmy mieli ich nie kupować, zwłaszcza żabnicę lubimy). Ale dorsz? Litości!
gość  gość 15.03.2017 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(2 - 3)
40%
a co jest tanie wg ciebie?
gość gość 15.03.17, 18:13 cytuj link zgłoś

   
(4 - 8)
33%
gość
a co jest tanie wg ciebie?


Parowki, podgrzewam w mikrofali i polewam ketchupem. Do tego ziemniaki i ogorek kiszony.
gość gość 15.03.17, 18:16 cytuj link zgłoś

   
(2 - 6)
25%
gość
gość
a co jest tanie wg ciebie?
Parowki, podgrzewam w mikrofali i polewam ketchupem. Do tego ziemniaki i ogorek kiszony.
parrowki z ziemniakami ?fujjj
gość gość 15.03.17, 18:18 cytuj link zgłoś

   
(2 - 4)
33%
dorsz drogi?bez przesady.przecież nie je się tego na kilogramy.staramy się jeść ryby dwa razy w tygodniu - raz na zimno ( śledzie,łosoś ) ,raz na ciepło ( pieczona w folii,z warzywami).nie jest to wielki wydatek.
gość gość 15.03.17, 18:19 cytuj link zgłoś

   
(3 - 8)
27%
drogi to jest tunczyk, halibut, okon morski czy ryba maslana a nie pospolity dorsz. tuszka kosztuje jakies 15zl/kg. to wedlug ciebie drogo? tyle co schab, troche drozej niz noga z kuraka. normalny, sredniej jakosci produkt. nie chce byc chamska, ale ile ty musisz zarabiac, ze zrobienie zwyklego obiadu to dla ciebie jakis kosmos?
gość gość 15.03.17, 18:19 cytuj link zgłoś

   
(6 - 8)
43%
Dorsz jest drogi??? :D Hit miesiąca na dm :D
gość gość 15.03.17, 18:20 cytuj link zgłoś

   
(2 - 5)
29%
gość
drogi to jest tunczyk, halibut, okon morski czy ryba maslana a nie pospolity dorsz. tuszka kosztuje jakies 15zl/kg. to wedlug ciebie drogo? tyle co schab, troche drozej niz noga z kuraka. normalny, sredniej jakosci produkt. nie chce byc chamska, ale ile ty musisz zarabiac, ze zrobienie zwyklego obiadu to dla ciebie jakis kosmos?


dokładnie
gość gość 15.03.17, 18:22 cytuj link zgłoś

   
(3 - 2)
60%
Dorsz jest tani, łosos kosztuje więcej, polędwica wołowa więcej ale nie kupuję tego w kg. Nie żremy a odżywiamy się. Ryby jemy bardzo często, mięso rzadziej, ale jakieś zrazy raz na 2tg jemy. Warzywa są dziś drogie a też kupuję i nie zarabiam 10tys, mąż też mniej.
gość gość 15.03.17, 18:23 cytuj link zgłoś

   
(3 - 6)
33%
gość
gość
drogi to jest tunczyk, halibut, okon morski czy ryba maslana a nie pospolity dorsz. tuszka kosztuje jakies 15zl/kg. to wedlug ciebie drogo? tyle co schab, troche drozej niz noga z kuraka. normalny, sredniej jakosci produkt. nie chce byc chamska, ale ile ty musisz zarabiac, ze zrobienie zwyklego obiadu to dla ciebie jakis kosmos?
dokładnie
Tuńczyk jest akurat tani, nie pie..cie głupot.
gość gość 15.03.17, 18:24 cytuj link zgłoś

   
(24 - 11)
69%
Sola, turbot, żabnica, tuńczyk - to są drogie ryby (ale nie na tyle, żebyśmy mieli ich nie kupować, zwłaszcza żabnicę lubimy). Ale dorsz? Litości! Sola, turbot, żabnica, tuńczyk - to są drogie ryby (ale nie na tyle, żebyśmy mieli ich nie kupować, zwłaszcza żabnicę lubimy). Ale dorsz? Litości!
gość gość 15.03.17, 18:25 cytuj link zgłoś

   
(5 - 4)
56%
gość
gość
gość
drogi to jest tunczyk, halibut, okon morski czy ryba maslana a nie pospolity dorsz. tuszka kosztuje jakies 15zl/kg. to wedlug ciebie drogo? tyle co schab, troche drozej niz noga z kuraka. normalny, sredniej jakosci produkt. nie chce byc chamska, ale ile ty musisz zarabiac, ze zrobienie zwyklego obiadu to dla ciebie jakis kosmos?
dokładnie
Tuńczyk jest akurat tani, nie pie..cie głupot.


ja mowie o swiezym tunczyku a nie puszcze smierdzacej ci333pka :D
gość gość 15.03.17, 18:26 cytuj link zgłoś

   
(4 - 4)
50%
gość
gość
gość
drogi to jest tunczyk, halibut, okon morski czy ryba maslana a nie pospolity dorsz. tuszka kosztuje jakies 15zl/kg. to wedlug ciebie drogo? tyle co schab, troche drozej niz noga z kuraka. normalny, sredniej jakosci produkt. nie chce byc chamska, ale ile ty musisz zarabiac, ze zrobienie zwyklego obiadu to dla ciebie jakis kosmos?
dokładnie
Tuńczyk jest akurat tani, nie pie..cie głupot.
Ok. 70 zł za kg "steku" z tuńczyka to tanio?
gość gość 15.03.17, 18:26 cytuj link zgłoś

   
(1 - 1)
50%
gość
gość
gość
gość
drogi to jest tunczyk, halibut, okon morski czy ryba maslana a nie pospolity dorsz. tuszka kosztuje jakies 15zl/kg. to wedlug ciebie drogo? tyle co schab, troche drozej niz noga z kuraka. normalny, sredniej jakosci produkt. nie chce byc chamska, ale ile ty musisz zarabiac, ze zrobienie zwyklego obiadu to dla ciebie jakis kosmos?
dokładnie
Tuńczyk jest akurat tani, nie pie..cie głupot.
ja mowie o swiezym tunczyku a nie puszcze smierdzacej ci333pka :D
Kupowałam 59zł/kg a nigdy kg nie potrzebuję. Są droższe produkty i to o wiele.
gość gość 15.03.17, 18:30 cytuj link zgłoś

   
(6 - 4)
60%
gość
gość
gość
gość
drogi to jest tunczyk, halibut, okon morski czy ryba maslana a nie pospolity dorsz. tuszka kosztuje jakies 15zl/kg. to wedlug ciebie drogo? tyle co schab, troche drozej niz noga z kuraka. normalny, sredniej jakosci produkt. nie chce byc chamska, ale ile ty musisz zarabiac, ze zrobienie zwyklego obiadu to dla ciebie jakis kosmos?
dokładnie
Tuńczyk jest akurat tani, nie pie..cie głupot.
ja mowie o swiezym tunczyku a nie puszcze smierdzacej ci333pka :D
Raczej nikt puszki do obiadu nie kupuje a ci...kę myj i nie będzie capić.
gość gość 15.03.17, 18:31 cytuj link zgłoś

   
(1 - 4)
20%
Ostatnio za 4 kawałki dorsza (nie jakieś duże, tak akurat na 4 porcje obiadowe) płaciłam 47zł.
gość gość 15.03.17, 18:35 cytuj link zgłoś

   
(3 - 4)
43%
gość
Ostatnio za 4 kawałki dorsza (nie jakieś duże, tak akurat na 4 porcje obiadowe) płaciłam 47zł.
Kupuj mintaja skoro żrecie jak prosięta. Sorry ale kg u nas 32zł i wystarcza nam ciut więcej niż pół kg dla nas trojga. Kupuj wieprzowinę, skoro 1,5kg musicie zjeść. Masz 7dzieci?
gość gość 15.03.17, 18:39 cytuj link zgłoś

   
(5 - 3)
63%
gość
drogi to jest tunczyk, halibut, okon morski czy ryba maslana a nie pospolity dorsz. tuszka kosztuje jakies 15zl/kg. to wedlug ciebie drogo? tyle co schab, troche drozej niz noga z kuraka. normalny, sredniej jakosci produkt. nie chce byc chamska, ale ile ty musisz zarabiac, ze zrobienie zwyklego obiadu to dla ciebie jakis kosmos?
Ryba maślana jest niezdrowa....
gość gość 15.03.17, 18:43 cytuj link zgłoś

   
(1 - 1)
50%
gość
Ostatnio za 4 kawałki dorsza (nie jakieś duże, tak akurat na 4 porcje obiadowe) płaciłam 47zł.


I to tanio jest wg was?
gość gość 15.03.17, 18:44 cytuj link zgłoś

   
(2 - 3)
40%
gość
gość
Ostatnio za 4 kawałki dorsza (nie jakieś duże, tak akurat na 4 porcje obiadowe) płaciłam 47zł.
Kupuj mintaja skoro żrecie jak prosięta. Sorry ale kg u nas 32zł i wystarcza nam ciut więcej niż pół kg dla nas trojga. Kupuj wieprzowinę, skoro 1,5kg musicie zjeść. Masz 7dzieci?


Taką cenę jak piszesz ma u nas dorsz bałtycki, ale on jest paskudny, więc kupuję atlantyckiego. No niestety ale taka jest u nas cena, nie pamiętam ile dokładnie było za kilo, ale kupiłam 4 kawałki fileta, tak mniej więcej wielkości, sorry za porównanie ale akurat mam pod ręką - szczotki tangle teezer ;)
gość gość 15.03.17, 18:45 cytuj link zgłoś

   
(3 - 10)
23%
gość
gość
gość
Ostatnio za 4 kawałki dorsza (nie jakieś duże, tak akurat na 4 porcje obiadowe) płaciłam 47zł.
Kupuj mintaja skoro żrecie jak prosięta. Sorry ale kg u nas 32zł i wystarcza nam ciut więcej niż pół kg dla nas trojga. Kupuj wieprzowinę, skoro 1,5kg musicie zjeść. Masz 7dzieci?
Taką cenę jak piszesz ma u nas dorsz bałtycki, ale on jest paskudny, więc kupuję atlantyckiego. No niestety ale taka jest u nas cena, nie pamiętam ile dokładnie było za kilo, ale kupiłam 4 kawałki fileta, tak mniej więcej wielkości, sorry za porównanie ale akurat mam pod ręką - szczotki tangle teezer ;)
Ile was jest w domu? dziesięcioro? U nas 40-50dkg starczy. Tak samo jak idę po mięso to pół piersi kurczaka, 40dkg indyka czy 40 wołowiny i mamy obiad. Jeszcze dla psa zostaje. Ale u nas się odzywiamy, nie żremy i dbamy o zdrowie. Warzyw musi być 2xwięcej no i z własnej(ok teściów0 działki/.
gość gość 15.03.17, 18:50 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj