Liczba pytań: 759329

Liczba odpowiedzi: 7107568

Kategoria: Dom i rodzina
(3 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość [15.02.2017]

Pytanie do kobiet które zdecydowały się przejść na Islam?

Co widzicie dobrego w islamie? trudno było się przestawić z dotychczasowych obyczajów na nowe? między innymi ubierać się bardziej w ubrania przysłaniające ciało ?

Najlepsza odpowiedź
   
(1 - 0)
100%
Jestem niewierząca ale poznałam ostatnio osobę, która przeszła na Islam i dowiedziałam się, że wcześniej była chrześcijanką. Kwestię wstrzemięźliwości, skromnego ubioru, patriarchatu w związku zmieniać nie musiała. Największy problem był ze świętami oraz typowymi polskimi, tradycjami, które kolidowały z jej obecną wiarą jednak, jak uważa, to kwestia dobrej organizacji i czasu.
NazwaKonta  NazwaKonta   15.02.2017 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(1 - 0)
100%
Jestem niewierząca ale poznałam ostatnio osobę, która przeszła na Islam i dowiedziałam się, że wcześniej była chrześcijanką. Kwestię wstrzemięźliwości, skromnego ubioru, patriarchatu w związku zmieniać nie musiała. Największy problem był ze świętami oraz typowymi polskimi, tradycjami, które kolidowały z jej obecną wiarą jednak, jak uważa, to kwestia dobrej organizacji i czasu. Jestem niewierząca ale poznałam ostatnio osobę, która przeszła na Islam i dowiedziałam się, że wcześniej była chrześcijanką. Kwestię wstrzemięźliwości, skromnego ubioru, patriarchatu w związku zmieniać nie musiała. Największy problem był ze świętami oraz typowymi polskimi, tradycjami, które kolidowały z jej obecną wiarą jednak, jak uważa, to kwestia dobrej organizacji i czasu.
NazwaKonta NazwaKonta   15.02.17, 20:45 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
Nie rob tego!!! Opanuj sie! Ani dla faceta ani z innych powodow?
gość gość 15.02.17, 21:57 cytuj link zgłoś

   
(1 - 0)
100%
Kobieta która przechodzi na islam nie jest warta już określenia kobieta.
gość gość 15.02.17, 22:37 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj