Liczba pytań: 760254

Liczba odpowiedzi: 7114085

Kategoria: Dowolny temat
(5 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość [13.02.2017]

To jeszcze ja od tej zastawy stołowej - jeszcze jedno pytanie.

O szklanki i kieliszki. To ma sens, aby kupować kieliszki do wody, szklanki inne do soku, inne do gazowanych napojów, do drinków? To się sprawdza w życiu, czy niekoniecznie? Bo jak patrzę, to jest tylko równych rodzajów: do alkoholi rozcieńczanych, do alkoholu z lodem, do koktajli, do piwa. Wy kupowałyście tyle rodzajów szklanek?

Najlepsza odpowiedź
   
(2 - 0)
100%
Mam duzo szkła, szklanki do whiskey, napojów niegazowanych/ wody, napojów gazowanych, drinków, szampana,kilka odmian szklanek do piwa, lampki do wina białego i czerwonego. Nawet mam specjalne garnuszki do grzanca. Na codzien tego wszystkiego nie używamy, ale lubie miec ładnie zastawiony stół, jak ktos przychodzi. Tylko szkło do piwa mam nowe, reszta kupiona na pchlich targach i aukcjach za grosze.
gość  gość 13.02.2017 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(1 - 0)
100%
Nie, to nie ma sensu, no chyba ze czesto wyprawiasz przyjecia, nie jakies luzne spotkania, a powazne przyjecia. Ja mam szklanki takie codziennie do napojow duze i male, po za tym zestawa do whisky, ktore sa uzywane rowniez do drinkow. A duze codzienne szklanki sluza rowniez do piwa. Z kieliszkow mam 3 rodzaje do wiana i jeden zestaw do szampana. Kieliszki do wodki mam, ale specjalnie ich nie kupowalam , tylko przy okazji zakupu soplicy kieliszek gratis i tak sie uzmieralu, i jeszcze 4 kieliszki do zobrowki :D No i mam jeszcze kieliszki do likieru.I na tym koniec.
Vanilijka Vanilijka   13.02.17, 12:41 cytuj link zgłoś

   
(1 - 1)
50%
Nie, ja mam jedne najzwyklejsze i ładne w swojej prostocie szklanki do wszystkiego do drinków, whisky, wody i do soków.
Jedynie do szampana i do wina mam osobne lampki.
Oraz deserowe pucharki mam jeszcze osobne
Wcześniej miałam np takie bardziej okrągłe szklanki, ale one dużo miejsca mi zajmowały w szafce, a te szklanki mogę postawić jedną na drugą (mam ich 12)
Załączniki:
stilo_szklanka_tumbler.jpg
gość gość 13.02.17, 12:42 cytuj link zgłoś

   
(1 - 0)
100%
Mam kieliszki do wody, szklanki wysokie i niskie. Kieliszki do wody robią tez za pucharki do lodów.
gość gość 13.02.17, 12:49 cytuj link zgłoś

   
(1 - 0)
100%
Nie mam takiej potrzeby, bo nie wyprawiłam w życiu żadnego przyjęcia :) Mam przeróżne szklanki, duże i małe. Szklanki do piwa mam dlatego, że dawali gratis na otwarciu jakiegoś sklepu cały komplet :) Kieliszki do wina czerwonego i białego. Szampanówek nie mam, bo nigdy nie robiliśmy sylwestra w domu. Kieliszków do wódki też nie mam, bo na imprezach u mnie nie pije się wódki (chyba, że w drinkach ktoś chce).
gość gość 13.02.17, 12:52 cytuj link zgłoś

   
(2 - 0)
100%
Mam duzo szkła, szklanki do whiskey, napojów niegazowanych/ wody, napojów gazowanych, drinków, szampana,kilka odmian szklanek do piwa, lampki do wina białego i czerwonego. Nawet mam specjalne garnuszki do grzanca. Na codzien tego wszystkiego nie używamy, ale lubie miec ładnie zastawiony stół, jak ktos przychodzi. Tylko szkło do piwa mam nowe, reszta kupiona na pchlich targach i aukcjach za grosze. Mam duzo szkła, szklanki do whiskey, napojów niegazowanych/ wody, napojów gazowanych, drinków, szampana,kilka odmian szklanek do piwa, lampki do wina białego i czerwonego. Nawet mam specjalne garnuszki do grzanca. Na codzien tego wszystkiego nie używamy, ale lubie miec ładnie zastawiony stół, jak ktos przychodzi. Tylko szkło do piwa mam nowe, reszta kupiona na pchlich targach i aukcjach za grosze.
gość gość 13.02.17, 12:54 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj