Liczba pytań: 690124

Liczba odpowiedzi: 6558789

Kategoria: Małe dziecko
(4 odpowiedzi)
princeska
Pytanie zadaje: princeska   [23.09.2010]

Odpowiedzcie proszę

Czy 3 tygodniowe dziecko ma już jakąś ochotę na delikatne figle, zabawy?

Najlepsza odpowiedź
   
(1 - 0)
100%
Moje dzieci miały ochotę na pierś i spanie przytulonym do cyca w tym wieku,rozbieranie i glaskanie,czy masaż tylko ich wkurzał:)takze rzecz gustu małego człowieka,poznawaj swoje dziecko,moze twoje polubi masaż.
gość  gość 23.09.2010 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(0 - 0)
0%
gość
Jak miałem piętnaście lat spałem z mamą, któregoś wieczru przed spanem mama rozebrała się przy mnie do naga. Ja rozebrałem się do majtek, i się zapytałem się mamy czy moge ściągnąc sobie majtki. Mama zapytała sie mnie dlaczego chcę ściągnąc majtki, odpowiedziałem cały dzień mam majtki pod wycierusami. Chodzę cały czas w majtkach, chcę przekonac się jak się śpi bez majtek. Mama powiedziała dzisiaj możesz jak chcesz ściągnąc sobie majtki, i ja ściągłem majtki dałm je mamie a mama położyła obok swoich majtek. Następnie mama powiedziała do mnie czy założe rano pod sposnie majtki powiedziałem mamie że załorzę sobie majtki. Ale rano było bardzo ciepło i mama powieziała do mnie. wiesz dzisiaj jest tak ciepło, zastanawiam się czy masz załorzyc majtki.Po dłuższej chwili mama powiedziała dzisiaj nie zakłada majtek pod dzinsy.
gość gość 28.11.14, 23:11 cytuj link zgłoś

   
(1 - 1)
50%
Jak miałem piętnaście lat spałem z mamą, któregoś wieczru przed spanem mama rozebrała się przy mnie do naga. Ja rozebrałem się do majtek, i się zapytałem się mamy czy moge ściągnąc sobie majtki. Mama zapytała sie mnie dlaczego chcę ściągnąc majtki, odpowiedziałem cały dzień mam majtki pod wycierusami. Chodzę cały czas w majtkach, chcę przekonac się jak się śpi bez majtek. Mama powiedziała dzisiaj możesz jak chcesz ściągnąc sobie majtki, i ja ściągłem majtki dałm je mamie a mama położyła obok swoich majtek. Następnie mama powiedziała do mnie czy założe rano pod sposnie majtki powiedziałem mamie że załorzę sobie majtki. Ale rano było bardzo ciepło i mama powieziała do mnie. wiesz dzisiaj jest tak ciepło, zastanawiam się czy masz załorzyc majtki.Po dłuższej chwili mama powiedziała dzisiaj nie zakłada majtek pod dzinsy. Następni mama zjeła koszule nocna i załrzyła na gołe ciało.
gość gość 02.05.11, 18:23 cytuj link zgłoś

   
(1 - 0)
100%
Moje dzieci miały ochotę na pierś i spanie przytulonym do cyca w tym wieku,rozbieranie i glaskanie,czy masaż tylko ich wkurzał:)takze rzecz gustu małego człowieka,poznawaj swoje dziecko,moze twoje polubi masaż. Moje dzieci miały ochotę na pierś i spanie przytulonym do cyca w tym wieku,rozbieranie i glaskanie,czy masaż tylko ich wkurzał:)takze rzecz gustu małego człowieka,poznawaj swoje dziecko,moze twoje polubi masaż.
gość gość 23.09.10, 15:51 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
tak, np. na delikatny masaz
angielka6 angielka6   23.09.10, 15:47 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki »