Liczba pytań: 738019

Liczba odpowiedzi: 6972814

(6 odpowiedzi)
Ewelayna
Pytanie zadaje: Ewelayna   [18.03.2010]

Kiedy mozna zaczac cwiczyc ???

Hej Kobietki :)
Mam pytanko jestem po cc mialam go 8 marca i tak sie zastanawiam kiedy moge zaczac cwiczenia by zbic jeszcze troszke brzuszka..
I mam jeszcze jedno pytanko jakie cwiczenia polecacie na zbicie brzuszka ??Moze do tego jakas dietka?Zaznacze ze nie karmie piersia i moge kazda diete zastosowac byle byla skuteczna :)

Najlepsza odpowiedź
   
(12 - 3)
80%
http://diety.frix.pl/ Tu jest fajne forum dla odchudzających się, ale myślę tak jak poprzedniczki że masz jeszcze czas,dużo zleci samo. A co do diet to proponuje kopenhaską(sama teraz stosuje)i kapuścianą.Na ćwiczenia po cc na pewno za wcześnie,zapytaj lepiej lekarza ile czasu potrzeba aż wszystko dojdzie do siebie.
gość  gość 18.03.2010 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(11 - 2)
85%
z ćwiczeniami to trochę trzeba poczekać-cc to w sumie operacja i powłoki brzuszne były przecięte-na zewnątrz Twoja rana może już wyglądać ok jeśli się szybko goisz ale w środku to jeszcze potrwa
mamaJ mamaJ   18.03.10, 09:28 cytuj link zgłoś

   
(11 - 2)
85%
Dopiero 10 dni po porodzie jestes, spokojnie, niech organizm sam się zregeneruje, nie wiem jaka masz sylwetke i jak bedzie, ale na swoim przykladzie Ci powiem , ze nie robilam nic, dwa miesiace po porodzie prawie wszystko zlecialo. Przy maluchu i tak jest duzo ruchu i nie masz nieraz czau na jedzenie:)
gość gość 18.03.10, 09:30 cytuj link zgłoś

   
(12 - 3)
80%
http://diety.frix.pl/ Tu jest fajne forum dla odchudzających się, ale myślę tak jak poprzedniczki że masz jeszcze czas,dużo zleci samo. A co do diet to proponuje kopenhaską(sama teraz stosuje)i kapuścianą.Na ćwiczenia po cc na pewno za wcześnie,zapytaj lepiej lekarza ile czasu potrzeba aż wszystko dojdzie do siebie. http://diety.frix.pl/ Tu jest fajne forum dla odchudzających się, ale myślę tak jak poprzedniczki że masz jeszcze czas,dużo zleci samo. A co do diet to proponuje kopenhaską(sama teraz stosuje)i kapuścianą.Na ćwiczenia po cc na pewno za wcześnie,zapytaj lepiej lekarza ile czasu potrzeba aż wszystko dojdzie do siebie.
gość gość 18.03.10, 09:43 cytuj link zgłoś

   
(11 - 2)
85%
oj... po cc to z tego co ja wiem nie wolno zbyt dużo dźwigać do 6 miesięcy, nie wiem jak Ty się czujesz i będziesz czuła dalej, ale mnie do tej pory szarpie jak wciagnę ciężkie zakupy na 2 piętro - a mineło już 10 miesięcy! już nie mówię o kręgosłupie.... przecież nie tylko skórę przecęli, ale też mięśnie brzuchai - w poprzek i otrzewną, także ja się wstrzymywałam z takimi wysiłkami do 8 miesięcy, a i teraz czuję, że jeszcze nie wszystko jest jak było

a dietka może być każda, ale może bierz jakieś witaminki bo włosy Ci polecą - jak mi ;/
gość gość 18.03.10, 10:24 cytuj link zgłoś

   
(11 - 2)
85%
ja jak poszłam po cc na ściąganie szwów i zapytałam lekarza kiedy mogę zacząć ćwiczyć to w żartach powiedział żeby puknąć się w głowę. Dopiero po miesiącach mogłam robić brzuszki, natomiast takie lżejsze nie napinające powłok brzusznych to myślę, że spokojnie po 2- 3 mies.
gość gość 18.03.10, 12:01 cytuj link zgłoś

   
(11 - 2)
85%
gość
ja jak poszłam po cc na ściąganie szwów i zapytałam lekarza kiedy mogę zacząć ćwiczyć to w żartach powiedział żeby puknąć się w głowę. Dopiero po miesiącach mogłam robić brzuszki, natomiast takie lżejsze nie napinające powłok brzusznych to myślę, że spokojnie po 2- 3 mies.
miało być po 6 miesiącach brzuszki
gość gość 18.03.10, 12:02 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki »