Liczba pytań: 757688

Liczba odpowiedzi: 7096965

Kategoria: Ginekolog
(6 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: gość [14.02.2010]
Tagi: antykoncepcja | ciążą | okres

Plamienie!!!!!!

hej mam problem pomóżcie! Biorę tabletki Regulon od 3 miesięcy. Dwa tygodnie temu podczas zażywania przedostatniej tabletki z blistra strasznie wymiotowałam. Dwa dni wcześniej miałam stosunek. Miesiączkę dostałam pierwszego dnia przerwy. Trwała 5 dni. Zaczęłam brać drugie opakowanie i jest 4 dzień a ja nadal plamię. Czy może to być ciąża pomóżcie proszę!!!!!!!!

Najlepsza odpowiedź
   
(14 - 6)
70%
nie sadze, moze po prostu musisz zmienic tabletki, te ci nie odpowiadaja, skontakruj sie z lekarzem.
gość  gość 14.02.2010 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(14 - 6)
70%
nie sadze, moze po prostu musisz zmienic tabletki, te ci nie odpowiadaja, skontakruj sie z lekarzem. nie sadze, moze po prostu musisz zmienic tabletki, te ci nie odpowiadaja, skontakruj sie z lekarzem.
gość gość 14.02.10, 12:08 cytuj link zgłoś

   
(12 - 6)
67%
Dziękuję za szybką odpowiedz ale do tego ogólnie źle się czuje i boli mnie brzuch, ciągle bym spała i kręci mi się w głowie
gość gość 14.02.10, 12:16 cytuj link zgłoś

   
(9 - 9)
50%
Takie objawy też mogą być przez przyjmowanie tych tabletek ale wcześniej tego nie miałam. Pomóżcie bo mam mętlik w głowie
gość gość 14.02.10, 12:38 cytuj link zgłoś

   
(6 - 9)
40%
raczej nie jesteś w ciąży, ale dla pewności możesz zrobić test. i tak czy siak do lekarza, te tabletki mogą ci nie służyć
Anulcia Anulcia   14.02.10, 12:41 cytuj link zgłoś

   
(7 - 7)
50%
też tak myślę a powiedzcie mi jakie są najlepsze tabletki anty?
gość gość 14.02.10, 13:11 cytuj link zgłoś

   
(7 - 4)
64%
W razie powaznych watpliwosci zawsze pozostaje antykoncepcja awaryjna, ale nalezy pamietac, ze jest to wyjscie ostateczne, ze wzgledu na duza zawartosc hormonow wystapic moga rozne skutki uboczne.
gość lila 31.05.11, 18:16 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj