Liczba pytań: 581869

Liczba odpowiedzi: 5862821

Kategoria: Ginekolog
(4 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość [28.11.2011]

Okres trwający 8 dni :(

Witam.
Tydzień temu pominęłam 1 tabletkę,wzięłam na 2 dzień normalnie,ale następnego dnia dostałam ,,okres,,? Zaznaczam,że wzięłam dopiero 5 tabletek i tą 1 którą pominęłam,krwawienie trwa do dziś-8 dzień :( Nie wiem co jest,nie mam możliwości pójścia do gina,jedyne co to do zwykłego lekarza. Czy któraś z Was ma podejrzenie co może być wywołane tym krwawieniem? Pozdrawiam i dziękuje za odp!


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
   
(0 - 0)
0%
niestety, nie wiem, co Ci dolega, zadzwoń do gina, pogadaj, umów się na wizytę, ja się przy okazji wyżalę, że każdy mój oktres trwa ok 8 dni, wprawdzie 5,6,7 i 8 dzień to tylko plamienie, ale niesamowicie uciążliwe :(
gość gość 28.11.11, 13:35 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
Dzwoniłam już do mojego gina w Polsce,ale niestety przez tel nie jest w stanie nic stwoioerdzic. Mowil,ze może hormony mi powariowaly :/ Współczuje Ci tego okresu,ja mam zawsze 4-5 dni,a teraz przez ten 8 dzień jestem już odparzona od podpasek :(
gość gość 28.11.11, 13:38 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
gość
Dzwoniłam już do mojego gina w Polsce,ale niestety przez tel nie jest w stanie nic stwoioerdzic. Mowil,ze może hormony mi powariowaly :/ Współczuje Ci tego okresu,ja mam zawsze 4-5 dni,a teraz przez ten 8 dzień jestem już odparzona od podpasek :(

znam ten ból :( idź do lekarza tam, gdzie mieszkasz, to będzie najlepsze wyjście
gość gość 28.11.11, 13:39 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
Najgorsze jest to,że mieszkam w UK,a tutaj nie ma możliwości pójscia do gina :( Tutaj bedzie mnie badać zwykły ortopeda,który nie bardzo ma pojęcie o tym co robi. Raz tylko byłam i po zwykłym badaniu ginekologicznym nie mogłam chodzic :( Ale spróbuje
gość gość 28.11.11, 13:45 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki »