Liczba pytań: 598905

Liczba odpowiedzi: 6027966

Kategoria: Ginekolog
(7 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość [05.02.2010]

Plamienie po stosunku

dzien po stosunku mialam lekuchne brazowe plamienie.co ono moze oznaczac.

Najlepsza odpowiedź
   
(3 - 2)
60%
ja tak miałam jak byłam w ciąży
jo-anna  jo-anna   05.02.2010 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(0 - 0)
0%
dodam ,ze mam bardzo niereguralny cykl, 19 stycznia bylam u gin badal mnie i powiedzila ze mam dni plodne.stosunke mialam 2 lutego.w kazdym momecie moge dostac okres ostni mialam 23 grudnia.ciaze raczej moge wykluczyc?????
gość gość 05.02.10, 11:06 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
Moja siostra tak miała przy nadżerce,ale jak nie masz to nie wiem dlaczego,a tabletki bierzesz?
gość gość 05.02.10, 11:15 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
Najlepiej idz jeszcze raz do lekarza i powiedz o swoim problemie i popros tabletki na uregulowanie cyklu ;-)
gość kropelka 05.02.10, 11:25 cytuj link zgłoś

   
(3 - 2)
60%
ja tak miałam jak byłam w ciąży ja tak miałam jak byłam w ciąży
jo-anna jo-anna   05.02.10, 11:30 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
Ja tez tak mialam w ciazy i to wlasnie po stosunku ...
gość dzidka 05.02.10, 12:33 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
ja tak mialam przed okresem wiec jesli zbliza ci sie okres to go dostaniesz ;)
gość Kasia21 13.02.10, 17:14 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
Witam,

Panie Doktorze, w marcu/kwietniu br. zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne Diana 35, które miały posłużyć do uregulowania miesiączki i do poprawy kondycji cery. Miesiączka została uregulowana, cera również się poprawiła. W chwili obecnej walczę z plamieniami. Plamienia występują u mnie nieregularnie od czasu kiedy rozpoczęłam przyjmować tabletki i wcześniej po stosunkach czasem też się zdarzało.
W ostatnim cyklu nie wstępowały wcale, ani po stosunku, ani same z siebie. W chwili obecnej moja sytuacja zaczyna mnie niepokoić. 15/16.08. skończył mi się okres i na 16.08. przypadał dzień na rozpoczęcie nowego opakowania tabletek. Rozpoczęłam je, natomiast po tygodniu, czyli 22.08. po stosunku zaczęłam krwawić, myślałam że to plamienie, dlatego we wtorek zadzwoniłam do swojego lekarza, poradził dokończyć opakowanie i zaobserwować co się dzieje. Dzisiaj mamy 27.08. a ja wciąż plamię (częściowo na początku wyglądało to jak delikatniejszy okres, krew była koloru czerwonego, a obecnie jest to plamienie brunatno-brązowego koloru). Czy na tego rodzaju plamienie mógł wpłynąć fakt, że 21.08. przyjęłam tabletkę o 8 h wcześniej (o 12.00 zamiast o 20.00), ponieważ szłam na wesele i nie chciałam zapomnieć o przyjęciu w trakcie zabawy)?
Do tego od 25.08. zaczęłam odczuwać ból przy sikaniu, kłócie, nie zawsze ale jednak. Boję się ponieważ moja lekarka póki co uspakajała mnie by się nie denerwować, a ja przeczytałam w Internecie o tym, że takie objawy to choroba, która poprzedza nowotwór macicy/pochwy zwykle bardzo trudny w początkowym stadium do wykrycia… (???).
Nadmienię, że moja p. ginekolog wspominała, że jak będzie konieczność to skieruje mnie do szpitala na tzw. wycinki z szyjki macicy, aby sprawdzić co się dzieje w kanaliku, do czego nie może naocznie dotrzeć, ale na chwilę obecną decyzja z jej strony nie zapadła.
2 lata temu miałam zamrażaną nadżerkę, wszystko zagoiło się w porządku, miałam też jakieś 0,5 roku temu robiony wymaz z szyjki macicy, wyniki tez są dobre. Proszę o wskazówkę, gdzie szukać, co robić? Nie wspomnę już o tym, że mam stałego partnera i czujemy się oboje niepowtarzalnie niekomfortowo po stosunku……. Będę wdzięczna za Państwa pomoc.
paulinkap@poczta.fm
gość gość 27.08.10, 15:45 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki »