Liczba pytań: 756203

Liczba odpowiedzi: 7086838

Kategoria: Ginekolog
(3 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość [18.10.2011]

Tabletki antykoncepcyjne

tydzien temu we wtorek zaczelam brac swoje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. zawsze moj okre trwall max 6 dni, teraz jest 7 dzien i nadal jest okres i nie wiem jak dlugo bedzie trwal. czy cos jest nie tak?? miala tak ktoras z was?


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
   
(0 - 0)
0%
raz po ciąży miałam plamienie prawie cały miesiąc jak brałam cilesty, ale potem sie unormowało.
gość gość 18.10.11, 16:37 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
Twój organizm musi przyzwyczaic sie do hormonów,ja miałam tak że jak brałam tabletki to okres miałam krótszy
gość gość 18.10.11, 16:38 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
Spokojnie, w pierwszym miesiącu brania tabsów często występuje nawet miesięczne krwawienie. P.s. Jakie tabletki bierzesz?
gość szalonapanda 18.10.11, 21:13 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj