Liczba pytań: 587089

Liczba odpowiedzi: 5915357

Kategoria: Dowolny temat
(122 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość [10.10.2011]

Ile wydajecie miesiecznie na jedzenie? Na ile osób?

Ja wydaje srednio okresloną i niezmienną od 2 lat kwotę. Od koleżanki usłyszałam, ze to bardzo dużo na dwie osoby, a na forum o oszczedzaniu, ze to strasznie mało i pewnie jem byle co. A ile wy wydajecie?

Najlepsza odpowiedź
   
(104 - 24)
81%
to pewnie mnie zjedziecie ale napisze ile my wydajemy. mój mąz zarabia 2600, ja po ciśglych poszukiwaniach dalej bez pracy. na jedzenie wydajemy miesięcznie 400zł (100zł na każdy tydzień)reszta idzie na rachunki i raty. możecie mnie muinusować, bo kupuję wędline i mięso po promocji ale dziecko codzienie ma owoce, warzywa i nabiał typu jogurty, serki itp. my z mężem sobie od gęby odlozymy ale dziecko ma co chce bo tu chodzi o jego prawidłowy rozwój. no a teraz mnie minusujcie
gość  gość 12.10.2011 cytuj zgłoś


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
   
(0 - 1)
0%
10 tys. 4 osobowa rodzina
gość gość 07.06.13, 20:59 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
To zalezy oczywiscie od miesiąca i tego czy bywam w restauracjach czy nie. Ale średnio na dzień 50 zł do 100zł. No i 100zł miesięcznie na sporadyczne wypady do restauracji Antich.
gość gość 21.01.13, 18:29 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
moj ojciec ma 600,- zl miesiecznie na samo jedzenie..mieszka sam ale narzeka,ze mu nie wystarcza ...na "pyry"! Czy 600,- zl to za malo na wyzywienia dla starego 80-letniego czlowieka?? Nie mieszkam w Polsce ale wydaje mi sie;ze to powinno wystarczyc ...i to na przyzwoite JEDZENIE..!
gość 600;-zl 27.10.11, 12:43 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
mieszkam w Szwecji;tutaj jedzenie jest b.drogie ale na jedzenie(dobre) na 1 os.wydaje miesiecznie ok. 300,-zl ( w przeliczeniu z kr,-na zl,-)Ale tuta jest inna kultuta jedzenia...
gość gość 27.10.11, 12:30 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
Na 2 osoby ja i mąż - ponad 1000zł ale trzeba zaznaczyć, ze dużo jemy na mieście, stąd takie koszta.
gość gość 17.10.11, 15:15 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
ok 1000 zł na 4 osoby ,warzywa i owoce mam z własnego ogrodu.
gość gość 17.10.11, 13:18 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
Chyba wszystko zależy jednak od potrzeb i wymagań.
Nam spokojnie 3000 starcza miesięcznie 1200zł mieszkanie z opłatami +200-500 jedzenie,zależy od pory roku,miesiąca i tego na co mamy ochotę+sporo przetworów z wakacji i działkowych pyszności w lecie.
Reszta to odłożyć coś,benzyna do samochodu,jakiś ciuch=wszystko dla małej księżniczki.
Tak mniej więcej na 3 osoby w tym5miesieczna córka i nie jest mi źle naprawdę starcza mi i mężowi że nie trzeba się martwić o jutro a jak trzeba to wtedy martwimy się razem i zawsze coś wymyślimy czy dorobimy...taka Polska rzeczywistość mimo wykształcenia
gość gość 16.10.11, 11:09 cytuj link zgłoś

   
(1 - 2)
33%
maz ja i 2 latka - 450-500 funtow
gość gość 16.10.11, 00:43 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
my miesięcznie mamy wypłaty 4000 i prawie wszystko wydajemy na 3 osoby ale w tym jest jedzenie rachunki rata kredytu na mieszkanie, chemia, opiekunka do dziecka, paliwo itd
gość gość 15.10.11, 16:19 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
gość
gość
my wydajemy 1000 euro miesiecznie na jedzenie i chemie 3 osoby
za co minus???


GRUBASY ??
gość gość 15.10.11, 15:46 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
gość
Ja na siebie, męża i półroczne dziecko wydaję około 1000zł. miesięcznie. Jemy wszystko na co mamy ochotę i starcza nam to w zupełności, tylko mamy o tyle dobrze, że nasze mamy pracują w państwowych zakładach na stanowiskach kierowniczych i tak się składa, że i jedna i druga ma możliwość z zakładowej kuchni wynieść (legalnie ;) mięso, przyprawy, olej, mąkę... Ziemniaki i inne warzywa mamy z własnego ogródka, jedynie na co wydajemy to na dziecko, i jakieś pierdółki na które mamy ochotę zjeść ;)


Legalnie? Za moje podatki? Idź precz i więcej tu nie wracaj!!!
gość gość 14.10.11, 21:22 cytuj link zgłoś

   
(0 - 2)
0%
4 osoby-300-400£
Mieso staram zamawiam hurtwo w typowo miesnym sklepie nie kupuje miesa w super marketach,jemy duzo ryb,jogurtow owocow ,kochamy dania indyjskie wiec ryz kroluje+mieso i warzywa,wiadomo soki dla dziewczynek,itp..
gość mamuska 13.10.11, 23:38 cytuj link zgłoś

   
(1 - 4)
20%
gość
gość
Ja z mężem i półtorarocznym synkiem =ok.500 zł/mieś. Jemy codziennie jajecznicę z 10 jaj na smalcu, potem mięso mielone z koncentratem, frytki na smalcu i sałatkę z pomidorów na oliwie. Jesteśmy szczupli i nie chorujemy. Mam 169cm wzrostu i ważę 58kg, a mąż jak patyk. Nie muszę się codzień zastanawiać co na obiad:), bo zawsze to samo. pozdrawiam.
TO MASAKRA JAKAS I CO MYŚLISZ ZE JESLI CI TERAZ NIC NIE DOLEGA ZE TRYSKASZ ZDROWIEM CODZIENNIE ŻREĆ JAJA TO SZKODLIWE JAK NIC ALE WYJDZIE CI Z CZASEM WIEKU TE SUPER JAJECZNICE I W DODATKU NA SMALCU MALO TEGO FASZEROWAĆ TAKA BOMBA DZIECKO??? WĄTROBY PEWNIE MACIE JAK SITO I ŻOŁĄDEK NIE LEPSZY.POZDRAWIAM.

Ależ Ty jesteś beznadziejna. Właśnie z tego Twojego żarcia typu jogurciki i kanapeczki z sałatą będziesz miała sito z mózgu.

Zdecydowanie popieram rodzinę odżywiającą sie jajkami, smalcem!!
Byłam kiedyś na bardzo podobnej diecie, czułam sie rewelacyjnie!! Bardzo chciałabym do niej wrócić. Dodam, że byłam szczupła, pełna energii i zero problemów ze zdrowiem.
gość gość 13.10.11, 23:22 cytuj link zgłoś

   
(1 - 4)
20%
niedługo wszyscy będziemy wydawać bardzo dużo jak nam Tusk do pier.......li ceny ,ale cóż sami ludzie go wybrali
gość gość 13.10.11, 21:17 cytuj link zgłoś

   
(1 - 0)
100%
okolo 2500-3500 razem z rachunkami 2 dorosle osoby plus zwierzaki
gość gość 13.10.11, 21:13 cytuj link zgłoś

   
(1 - 0)
100%
ok 1000 zl na 3 osoby w tym 2-letnie dziecko
okularnica88 okularnica88   13.10.11, 20:48 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
Zarabiam1600zl w biurze jestem po studiach dziennych ukonczonych z wyroznieniem.Z braku doswiadczenia i znajomosci mam prace taka ,a nie inna.Na jedzenie wydaje1000zl i gdyby nie rodzice i maz pewnie nie dalibysmy rady.Maz pracuje zarabia tez po studiach2200.Do tego dochodzi przedszkole 3 letnie dziecko i jak tu zyc bez stresu.Podsumowujac 1000zl na 2 osoby dosrole i dziecko z chemia.Nie ukrywam ze rodzice zwlaszcza moja mama przynosza dziecku slodycze owoce jakies mieso z promocji.Kredyt na mieszkanie auta nie mamy bo z czego placic.Oplaty nas zeraja ledwo starcza na prezenty swiateczne i moze raz na 2 lata gdzies na para dni nad morze z dzieckiem jak by sie udoalo.nie wspomne jakby dziecko zachorowalo ile leki kosztuja i szczepienia.Ten kraj jest chory.Wolalabym ponizej swoich kwalifikacji mieszkac w innym kraju i zarabiac jak kolezanki na produkcji w Niemczech po10 euro na godzine.PRawie moja dniowka.
gość Agnieszka 13.10.11, 20:42 cytuj link zgłoś

   
(0 - 2)
0%
Mąż daje mi co miesiąc na życie 5 tyś.zł,oczywiście czasem dokłada bo nie zawsze się wyrabiam w tej kwocie;)Mamy dwójke dzieci i dwa jorki:)
gość gość 13.10.11, 20:28 cytuj link zgłoś

   
(0 - 1)
0%
3 osoby 250 Funtów bez odmawiania sobie niczego
gość gość 13.10.11, 20:16 cytuj link zgłoś

   
(1 - 0)
100%
ok.1200 zł ja mąż dzieci w wieku 4 lata i 5 mscy
gość gość 13.10.11, 20:09 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki »