Liczba pytań: 546905

Liczba odpowiedzi: 5534439

(7 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość [08.10.2009]

Miesiączka w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych

Czy wiecie co może oznaczać miesiączka która wystąpiła u mnie, zanim zjadłam ostatnią tabletkę antykoncepcyjną. Biorę już kilka miesięcy tabletki, i zazwyczaj pojawiała się ok. 2 dni po zjedzeniu ostatniej tabletki w opakowaniu. Oczywiście wspomnę to mojego ginekologowi, ale na daną chwilę bardzo się tym martwię, czy miałyście podobne sytuacje? Dodam, że plamienia miałam tylko przy pierwszym opakowaniu, i całkowicie inaczej wyglądało niż obecnia miesiączka.


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
   
(0 - 0)
0%
Może to oznaczać, że tabletki są za słabe, za mało hormonów zawierają
gość gość 08.10.09, 14:59 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
Masz na mysli mozliwosc ciazy?
gość gość 08.10.09, 15:05 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
gość
Masz na mysli mozliwosc ciazy?

Moja kolezanka zaszla w ciaze podczas brania tabletek teraz jest w 4 tygodnniu a tabletki brala od 4 miesiecy.
gość gość 08.10.09, 15:50 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
ja dosc dlugo bralam tabletki i roznie bywalo z okresem - raz 2 dni po ostatniej tbl, raz 4, raz wczesniej... Nigdy sie jakos nad tym strasznie nie zastanawialam, ale do lekarza chodzilam co pol roku i bylo wso ok.
gość gość 08.10.09, 16:00 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
U mnie było tak jak u minou...Nie znałam ani dnia ani godziny jak @ dostałam.I tak miałam ok.6mcy.Dopiero jak tabletki zmieniłam to wszystko sie uregulowało.Ale nigdy jakoś sie nie bałam.Po prostu gin kazał czekać ażorganizm przywyknie do tabletek.Po zmianie wszystko sie uregulowało.
gość gość 08.10.09, 17:22 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
Ysia000
Może to oznaczać, że tabletki są za słabe, za mało hormonów zawierają


dokladnie., tzn.ze zapewniaja bezpieczenstwo niezajscia w ciaze ale jest zbyt malo zeby okres pojawil sie po tabletkach. nie ma sie czym przejmowac :) po prostu pogadaj z gin zeby m,oze tabletki zmienic
gość gość 15.10.09, 12:18 cytuj link zgłoś

   
(0 - 0)
0%
od 3 lat biore tabletki i nie mialam zadnej przerwy . ostatnio tz od 6msc mam silne bole brzucha lekarz wyslal mnie na badania krwi i moczu oraz proby watrobowe . ale co mnie zdziwilo dostalam okresu dzien wczesniej trwal4 dni a nastepnie mialam 4 dni przerwy i znow dostalam ale powiem ze wiele razy bylo tak ze zapomnialam albo sie spoznilam z tab . ale jak wspolzylam to wiem ze moj partner nie doszedl a ja tez jakos nie moge szczytowac ;( ... wracajac do tej moiesiaczki czym to moze byc spowodowane ??
gość gość 22.11.09, 19:49 cytuj link zgłoś


 
Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki »