Liczba pytań: 740826

Liczba odpowiedzi: 6994736

Odpowiedzi użytkownika: HaEmKa

HaEmKa Pytanie: Nie będę miała dzieci bo nigdy nie będzie mnie na nie stać »
Akurat zrobić sobie dziecko to nie problem, problem to je później wychować na dobrego człowieka i zapewnić godziwe warunki. A odpowiedź na twoje pytanie - tak, można nauczyć się z tym żyć.
11 godzin temu
HaEmKa Pytanie: Czy żona iść z tym na policję? »
gość
A zkąd wiesz? może jak pójdziemy zgłosić się same to będzie wymiar łagodzący i nie przyjedzie po nas policja i ie będzie wstydu przed sąsiadami?
W najbliższej rodzinie i znajomych mam ludzi i w policji i w prokuraturze, więc wiem jak to "od wewnątrz" wygląda. Wymiaru łagodzącego nie będzie, bo albo osądzi was sąd, albo sprawa będzie umorzona lub z pozwu cywilnego będziecie mieć sprawę i tam będziecie się tłumaczyć. Na przesłuchaniu lub w sądzie możecie powiedzieć, że żałujecie swojego zachowania. Policja po was też nie będzie przyjeżdżać, bez przesady :D Dostaniecie telefon, czy pocztą wezwania na termin taki i taki, w sprawie takiej i takiej, złożycie zeznania i tyle. A na przyszłość myślcie co robicie.

11 godzin temu
HaEmKa Pytanie: Czy żona iść z tym na policję? »
Więc póki co czekajcie. W dochodzeniówce mają terminy i wątpię, by przesłuchali was od tak z miejsca.
11 godzin temu
HaEmKa Pytanie: Czy żona iść z tym na policję? »
Sprawa już na pewno trafiła na policję, więc to czy same się zgłosicie, czy nie, to bez większego znaczenia, bo i tak was wezwą na dany termin na przesłuchania. Tego nie unikniecie. A jak biegli stwierdzą, że ma obrażenia dłuższe niż 7 dni, to będzie rozprawa sądowa. Jak krótsze, to już zależy, czy sama wam wytoczy proces.
wczoraj, 23:44
HaEmKa Pytanie: Przejmujecie sie jak tu ktos wam napisze cos niemilego? »
Nie przejmuję się, aż tak źle ze mną nie jest, by brać do serca uwagi anonimowych ludzi z neta :D Tylko czasem niepotrzebnie chcę poznać rację tej osoby, co często okazuje się bezsensowne, bo jest to hejt dla samego hejtu, więc w takich sytuacjach po prostu się żegnam i wychodzę. Po czasie wchodzę by zobaczyć co było dalej. W większości przypadkach ogarnia mnie tylko śmiech. Tobie polecam to samo :)
wczoraj, 23:28
HaEmKa Pytanie: używacie olejków do twarzy. ? »
gość
Nie. Próbowałam, kilku, ale moja skóra nie potrzebuje takiej dawki okluzji. Lepiej się u mnie sprawdzają lekkie sera albo kremy. Za to do włosów bardzo lubię. I olejek z emulgatorem do oczyszczania twarzy też mi się dobrze sprawdza.
O właśnie, ja na włosy też przynajmniej raz w tygodniu stosuję. I po każdym myciu na końcówki taki lżejszy olejek.
Do ciała do masażu też są fajne :)

wczoraj, 23:21
HaEmKa Pytanie: Szczerze- ktore swoje nazwisko wolicie: rodowe czy po mezu? Ktore lepiej brzmi z waszym imieniem? »
Moje podoba mi się bardziej, co nie znaczy, że męża jest jakieś brzydkie, czy obraźliwe, bo nie. Po prostu moje bardziej mi odpowiada do imienia (może z przyzwyczajenia, jak wtedy myślałam), więc zostałam również przy swoim nazwisku, mam dwuczłonowe.
wczoraj, 23:08
HaEmKa Pytanie: Chce rozwodu bo mąż przytył... »
next
wczoraj, 23:01
HaEmKa Pytanie: Chce rozwodu bo mąż przytył... »
gość
cos ma ze zdrowiem.
To samo pomyślałam, ale oby to było moje czarnowidztwo. Odpukać, ale może jest na coś poważnie chory? I się załamał i wszystkiego mu się odechciało? Bo jak mu mówisz o tych lekarzach, to cię zbywa, a mógłby przecież dla świętego spokoju pójść, bylebyś przestała mu gadać... Nie odpuszczaj, ja bym go do lekarza wysłała nawet siłą, tzn. podstępem. Umów mu wizytę, jemu powiedz, że chcesz go gdzieś zabrać, że niespodzianka i ma nie marudzić, a jak już dojedziecie do ośrodka to w środku chyba przy ludziach cyrku nie zrobi, czy nie ucieknie jak dziecko. Przetrzepałabym też mieszkanie, czy nie ma może gdzieś w swoich rzeczach jakiś nowych lekarstw czy wyników badań. Wiem, wiem, prywatność itd itp ale ja w tej sytuacji bym na to nie patrzyła.

wczoraj, 23:00
HaEmKa Pytanie: gdzie mozna »
Ekino czy zalukaj
wczoraj, 22:42